Гра Танки без реєстрації онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Хочете грати в танки, але не хочете ні де реєструватися? Тоді ця флеш гра точно для вас! Адже тут від вас не потрібні ніякі дії, достатньо лише почекати завантаження і почати грати! Геймплей гри може бути трохи примітивний, порівняно зі старшими клієнтськими братами, але безумовно цікавий, а не є черговий тупий стрелякой по машинам. Тут вам потрібно буде намагатися ухилитися від атак супротивника, при цьому роблячи точні постріли і знищуючи ворога!

  На вибір вам дається можливість або пройти короткий навчання, або відразу ж кинутися в бій. Так як нам належить досить важка справа, а саме управління такою величезною броньованої бойової машиною як танк, ми радимо пройти навчання, а потім вже перейти до польових вилазкам. Тільки повністю пройшовши тренування ви зможете освоїти всі тонкощі управління танком, зрозуміти як він стріляти і який буває траєкторія у випущених з дула ракет! Правда зазначимо, що тренування в першу чергу стане в нагоді в основному для самих маленьких геймерів, так як особливої потрібні в ній немає, але якщо ви хочете все ж випробувати свої сили в несправжніх битвах, то обов'язково відправляєтеся на віртуальний тренувальний полігон.

  Основною його відмінністю від реальних місій, є те, що тут як ви, так і ваші супротивники будуть безсмертні і ви зможете потренуватися в вислизання від летять в вас ракет. На цьому полігон можна буде розвинути навик використання прискорення, за допомогою кнопки пробілу. Саме цей навик, при грамотному використання зможе регулярно рятувати вам життя. Пройшовши короткий тренінг переходимо до самої гри, де нас чекатиме 30 унікально розроблених рівнів, кожен з яких буде по своєму важким і цікавим. Якщо перші два рівня можна назвати ким продовженням навчання, то вже на третьому вам доведеться повністю зануритися в гру про танки без реєстрації.

  Геймплей цих танків

  Геймплей цієї стрілялки влаштований дуже цікавим чином і злегка нагадує стару добру гру в танчики. Вашим завданням буде знищити всі танки противника, за допомогою запуску з дула гармати невеликих ракет, що відлітають від стінок і тим самим представляють велику небезпеку як для ворогів так і для себе самого. Ракета потрапила в ціль знищує будь танків з першого ж удару. Правда по мірі поліпшення свого танка ви зможете витримувати аж до 3 попадань в залежності від місця зіткнення.

  Спочатку, на кожен рівень вам дається 3 життя, однак вони потрібні виключно для тих, хто збирається збирати очки, так як після проходження будь-якого левела він автоматично зберігається в пам'яті і вважається пройденим. Також примітно, що під час битви на полі буде з'являтися не небезпечний для вас червоний танк, проте приймає на себе атаки ракет. По мимо нього, з'являються ще й спеціальні медальки потрібні для поліпшення бойових характеристик. Нам здалося, що ця гра дуже класна, а найголовніше вона доступна абсолютно безкоштовно і без реєстрації!

  Управління
  • «WASD» — переміщення по полю.
  • Мишка — наведення і стрілянина.
  • Пробіл — прискорення.
  • Пам'ятайте, що ви завжди можете відбити летить ваш танк ракету точним пострілом з близької відстані.
  .