Гра Крута стрілялка - онлайн безкоштовно для хлопчиків

  Проходження

  Опис Гри

  Ми дуже довго шукали по-справжньому цікаву й круту стрілялку, і наші зусилля не виявилися марними, адже ми її знайшли! Причому це не просто чергова військова гра, в якій вам потрібно буде просто битися з дурними і слабкими ботами! Тут ви будете грати за супер героя б'ється з цілими арміями, що складаються з військової техніки, комічних кораблів, літальних хв пасток, зенітних комплексів та охоронних турелей Можете не сумніватися, крута гра стрілялка підійде тільки для самих крутих хлопців

  Після запуску гри, у вас з'явитися на вибір 2 її режиму — перший це компанія, а другий — це виживання, правда другий режим відкриється тільки після повного проходження компанії, так що вам доведеться потрудитися. У компанії ви зможете вибрати один з 3 профілів, на випадок якщо за одним комп'ютером грає кілька людей або ж якщо ви з якихось причин вирішили пройти всі рівні заново. Що стосується рівнів, то в цій стрілялці їх 15, причому кожні 5 з них поділено на глави, першу, другу і третю. Перша глава повністю доступна і ви зможете почати грати за будь-який рівень, наступні 2 глави відкриються тільки після повного проходження першої. Також під кожним завданням буде відзначатися яку кількість очок ви набрали, а згодом ви зможете переглянути всю свою статистику і досягнення.

  Пристрій крутий стреляки

  Вибравши будь-яку місію ми потрапляємо в саму гру. Причому в кожній місії нам буде даватися певне завдання. Десь потрібно буде знищити якусь кількість юнітів, а де-то дістатися до будь-якої мети. Загалом, нудно не буде. Управління пересуванням супер героя по імені RedRiot буде клавіатурою, а ось для стрільби та наведення на цілі вам потрібна мишка. У випадку якщо у вас закінчаться все життя (відображаються в верху екрана) рівень доведеться перепроходити заново.

  Також дуже круто, що у цій грі у вас буде можливість прокачувати з допомогою зірочок різні навички героя, починаючи від супер здібностей і сили атаки, закінчуючи кількістю життів і захистом. А ще прямо з гри ви зможете переглянути всю свою статистку бою, кількість заробітних очок і зірочок, убитих юнітів і отриманих досягнень. В середньому на проходження цієї стрілялки йде близько 50-60 хвилин так що будьте готові зануритися в неї на це час! Удачі!

  .