Гра Танк 2012 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Пам'ятаєте стару аркаду на Денді, в якій потрібно було управляти танком, який захищає базу? Ця гра в танк 2012 дуже схожа на неї за духом і трохи по управлінню. Суть її, загалом, проста — виконання поставленої перед вами завдання. Це може бути знищення ворожої бази або великої бойової одиниці, переправлення на певне місце, зачистка або захист свого командного пункту. Що від вас вимагають буде зрозуміло з самого початку, тим більше, що на землі весь час показуються ті чи інші поради по проходженню.

  Єдине, що по початку може викликати труднощі — це саме управління танком. З-за того, що він дуже швидкий, а вид гри йде зверху, можна спокійно влепиться в стіну на повороті, втім, це не смертельно. Так що, до того як ви пуститеся в бойові дії, рекомендуємо нарізати пару кіл по початковому полігону і освоїтися зі своєю бойовою машиною. Противники у грі дуже різноманітні! Це і стаціонарні гармати, ракетні вежі, і баггі, і, звичайно ж, танки противника, яких налічується більше десятка видів. Щоб знищити таку кількість супротивників вам доведеться використовувати всю міць ваших знарядь. Але якщо її недостатньо, тут у гру вступає прокачування. Використовуйте нові види снарядів і покращуйте техніку.

  Перемагають умінням, але важливу роль відіграє і оснащення! Графіка тут досить непогана і цілком зійде для комфортної гри. А щоб зробити її ще більш зрозумілою, розробники зробили так, що ваші цілі трохи підсвічуються, тому стало набагато зрозуміліше що потрібно бити, якщо воно не стріляє у вас. Але ми все-таки не рекомендуємо кидатися в бій, стрімголов, так як підірвати вас теж досить просто. Значення лічильника життів не так вже велика (ви можете побачити його на екрані), тому ваш танк не «танк», якщо це зрозуміло. І хоча міцність поступово відновлюється, противник без проблем зможе підірвати вас навіть з цим умінням.

  .