Гра Гонки на танках в пустелі - грати онлайн безкоштовно для хлопчиків

  Проходження

  Опис Гри

  На жаль, знайти хорошу гру про гонки на танках дуже важко, а точніше практично неможливо. Є лише якісь старі ігри з жахливою графікою і не реалістичним геймплеєм. Так що якщо ви хочете позмагатися у швидкості на танках, то ми радимо звернути уваги на серію ігор «ДТА», де ви зможете повністю насолодитися гарною графікою і геймплеєм. Код на танк у «Grand Theft Auto» — panzer, не забудьте. Ну а для тих, хто з якоїсь причини не може поставити «ДТА» ми знайшли ось це.

  Перед початком гонки у вас буде можливість вибрати один з 3 режимів змагання — заїзд на час, одиночна їзда і режим кар'єри. Радимо вибрати найбільш перший (кар'єрний) так як всі інші будуть вкрай мало цікаві і навіть нудні. Вибравши кар'єрний режим, нам пропонують вибрати ще й рівень складності — від легкого до дуже важкого. Особливо не думаючи вибираємо — нормальний, так як це оптимальний варіант практично в будь гоночної грі. Далі нам розповідають про основні аспекти управління танком. Хоча управління тут буде дуже простим — а саме 4 кнопочки стрілочки або ж «WASD».

  Управління в гонках на танках

  Що цікаво, ця гонка на танках буде радувати нас ще й який-ніякої 3D графікою зробленої на рівні 1995-1997 років. З перешкод, можна відзначити дерева, врізавшись в які вас почне гальмувати, а також бар'єри з боків траси і грязьові ями, в яких ваша броньова машина буде трохи зав'язати. Також, крім перешкод будуть бонуси, зроблені у вигляді червоних зірочок і розташовані також як і ями, на трасі.

  Наїхавши на них ваша швидкість значно збільшиться, що допоможе без зусиль здолати суперників. Потрібно відзначити, що в цій гонці не буде зіткнень, так як об'єкти спокійно проходять один крізь одного. З корисного, на верху ми будемо бачити лічильники поточного кола, всього часу гри і часу витраченого на коло. Внизу розташувався спідометр показує поточну швидкість! Удачі і нехай переможе найсильніший!

  .