Гра Танки онлайн 2 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Важко уявити собі щось більш жахливе, ніж війна! Конфлікти між країнами приносять величезні страждання мільйонам людей, руйнують міста, століттями створювану інфраструктуру. Найжахливіше у війні, що це не фатальна природна катастрофа, на зразок землетрусу, яке неможливо запобігти, а прояв тваринної агресивності самої людини. Замість того, щоб жити в світі і процвітання, жадібні і злі правителі прагнуть захоплювати нові території, поширювати свою владу, тому направляють на загибель тисячі солдатів, прирікають на позбавлення і горе мільйони мирних жителів, бездумно витрачають цінні ресурси. І це не кажучи вже про шкоду, принесеному тваринному і рослинному світу!

  Гра Танки онлайн 2 не показує всі «принади» війни, виставляючи на передній план стрілянину з танкової гармати за обладнаній базі супротивників. Як і інші військові ігри, ця забава може зіграти позитивну роль у розвитку суспільства. По-перше, награвшись у віртуальні танки, хлопчаки расхотят залазити всередину броньованих монстрів в своєму реальному житті. По-друге, надивившись на загибель віртуальних чоловічків і поміркувавши, що таке війна насправді, геймери більше не стануть жертвами армійської пропаганди і не підуть вбивати один одного на цих полях битви.

  Кампанія по захопленню Східної Європи

  У віртуальному світі відбуваються страшні події. Знову якась країна вважає себе найкращою і сильною у світі. Прикриваючись красивими гаслами про «спасіння людей» і «поширення добра», агресивний правитель направив танки на вільні держави Східної Європи.

  Ви стаєте танкістом в армії загарбників. У першому етапі гри вам треба зруйнувати оборонні споруди у Польщі. Потім ви переміститеся в Україну, Білорусь і, нарешті, в Росію. У грі показується карта Європи, на якій добре видно, що вже окуповано, а де ще належить продемонструвати руйнівну силу танків. Звичайно, битви тут дуже спрощені, і для перемоги в окремій країні досить знищити лише одну оборонну базу.

  Безжальні танки

  Управління в грі Танки онлайн 2 зводиться до встановлення сили пострілу і кута підйому гармати. Для цього досить водити курсором миші по екрану, ви побачите спеціальну лінію прицілювання.

  Ваші вороги знаходяться на віддалі. Це солдати і різна бойова техніка. Метою кожного рівня буде вбивство воїнів і вибух їх танків, бронетранспортерів. Всі мішені показуються у верхній частині ігрового екрана. Вони знищуються не тільки прямими влученнями, але також і розліталися на всі боки осколками снарядів.

  Щоб влучно потрапляти в свої жертви, вам може знадобитися зробити пару «прицелочных» пострілів. Зручно орієнтуватися по мітці попереднього запуску снаряда, визначаючи по ньому, чи треба підняти або опустити гармату, підсилити або зменшити потужність заряду. Кількість снарядів у кожному раунді гри буде обмежена, тому, щоб виграти в танки онлайн, треба проявляти чудеса точності.

  Вороги не стріляють у відповідь, так що вам не треба побоюватися за безпеку свого танка. З перемогою можна і поквапитися, щоб отримати додатковий бонус – він дається при виконанні місії менше, ніж за 2 хвилини.

  Гра Танки онлайн 2

  Різні снаряди і важливі апгрейди

  Гра Танки онлайн 2 забезпечить вас різними типами «начинки» для танкової гармати. Стандартні ракети просто летять до чужої базі і розриваються при зіткненні з якими-небудь об'єктами. Вони гарні для точкового попадання в людей і в будівлі, де вони ховаються. Крім них є, наприклад, запуск декількох ракет поспіль. Їх варто використовувати, пристрілившись за допомогою стандартного снаряда, і направивши на складні цілі, на зразок бойової техніки або міцних барикад. Дуже ефективно використання потоку вогняних ядер. Для цього типу зброї точно вказується місце попадання, і снаряди вражають велику територію.

  З ходом гри бази супротивників стають більш захищеними і розташовуються на серйозному віддалі. Щоб знищувати їх, слід вчасно купувати нові танки в спеціалізованому магазині. Гроші на них даються за успіхи у військових операціях. Куплені ігрові танки оснащені потужними гарматами, можуть стріляти значно далі і використовувати поліпшені види снарядів.

  .