Гра Танки 2 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Гра Танки 2 чудово показує причини початку більшості воєн – добре обладнане важке озброєння проникає на чужі території, бореться там з обороняється армією і збирає золоті монетки і діаманти, які висипаються з знищених об'єктів. Так і в реальному світі солдати направляються в інші країни багато в чому для того, щоб награбувати цінних ресурсів. Як для себе, забираючи заощадження у простих жителів, так і для свого правителя, віддаючи йому промисловість і природні багатства.

  Проникнення в пітьму

  У кожному раунді гри ваш танк виявляється в абсолютно новій локації. Місцевість тут ще не досліджена і тому розробники занурили її в темряву. Щоб розвіяти її, вам потрібно просуватися в невідоме. І бути готовим, що там виявиться чужий танковий загін. Вороги тут же відкривають вогонь по вашій техніці, прагнучи її зруйнувати і не допустити повного знищення свого війська. Щоб виконати місію, вам не можна баритися з вогнем. Запускайте в супротивників потужні потоки снарядів, розчищаючи собі шлях до мети.

  Гра Танки 2

  Будьте готові до того, що ігровий танк буде підірваний вже на першому рівні. Адже він дуже погано обладнаний і був направлений в бій лише для того, щоб заробити на чужій території грошей, а потім провести на них важливі апгрейди. Фінанси не надходять на ваш рахунок просто так. Вони збираються в локації, з'являючись на землі після знищення ворожих об'єктів. Пробуйте стріляти у все підряд, так як гроші або коштовності закладені також і в коробках, які часто зустрічаються при виконанні бойового завдання. З подбиранием цінностей не можна зволікати, адже вони дуже швидко зникають.

  Провалів в місіях складно уникнути, і не варто засмучуватися, якщо таке відбулося. Але не треба також і розслаблено чекати, поки вороги знищать танк. Не допустити його вибуху можна майстерності водія і стрілка, спритно уникаючи чужих пострілів і самому влучно стріляючи під час маневрування.

  Можна застосувати й іншу тактику. Вона теж буває ефективною. Спробуйте на тікати від ворогів і не виляти з боку в бік – адже так знижується точність ваших попадань снарядів. Замість цього стійте на місці і направляйте потік своїх пострілів тільки на один танк. І так до тих пір, поки він не вибухне. Потім міняйте жертву.

  Кращим способом проходження гри можна назвати чергування двох методів ведення бою. В залежності від навколишньої обстановки, кількості і типу ворогів треба постійно переміщатися, то міцно стояти на одній позиції.

  Постійні вдосконалення танка

  Пройти гру Танки 2 не вийде без регулярних поліпшень своєї бойової техніки. Перед кожною новою спробою ви потрапляєте в меню апгрейдів. Тут купуються удосконалення функціональних можливостей всього танка – це його броня, зона видимості, швидкість пересування і повернути гармати. Для кожного з цих параметрів зроблено кілька етапів покращення і на високих рівнях їх активація варто дійсно великих грошей. Благо, що потужний танк здатний проходити складні ігрові раунди, знищити більше ворогів і таким чином отримувати збільшену прибуток.

  Крім оновлень танка, гра пропонує поставити на нього різні види озброєння. Стандартний стовбур змінюється на дробовик, постріли рикошетящими снарядами, вогнемет, крупнокаліберну гармату, шокер, міномет, стрілянину ракетами, лазером, використання прогресивного зброї railgun. Для кожного типу озброєння також доступно кілька етапів вдосконалення.

  Успіх у грі багато в чому залежить від того, на які саме апгрейди ви пустіть отримані гроші. Тут варто проявляти фантазію і винахідливість.

  Гра Танки 2

  Використовувати переваги місцевості

  Ігрові локації дуже різноманітні, і вам треба адаптуватися до них. У них зустрічаються щільні перегородки, за якими зручно ховатися від чужого вогню. Бочки з пальним чудово вибухають, знищуючи знаходяться поряд ворогів

  Просуваючись поступово, ви будете викликати на себе обмежену кількість чужої техніки, що збільшує шанси на успіх. Але іноді буває розумніше різко просунутися вперед, щоб зайняти зручну позицію і швидко знищити важливі ворожі об'єкти.

  Звертайте увагу на те, що саме випадає з підірваних будівель. Крім грошей і кристалів можуть потрапляти аптечки для відновлення цілісності танка. Але гра Танки 2 розставила в деяких місцях і небезпечні пастки. Замість бонусу може з'явитися бомба, і тоді варто взагалі до неї не наближатися.

  .