Гра Hazel для дівчаток - грати з Хейзел онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Діти – найпрекрасніше, що є на землі. Вони дарують усмішку, гарний настрій і, звичайно ж, любов. Але згадайте себе в зовсім маленькому віці. Іноді впоратися з юними чадами дуже складно. Адже їх сміх в різкий момент може змінитися на плач, якщо їм не буде вистачати уваги. Саме доглядати за дітьми, виконуючи всі їхні забаганки, і ви будете в даній грі про Hazel для дівчаток. Для тих, хто не знає, Hazel – це маленька рудоволоса дівчинка, яка завжди знаходить собі нові пригоди.

  Ігровий процес

  На самому початку, перед ігровим процесом, ви побачите, як мама миє смеющуюся малу Hazel при цьому підкидаючи їй у ванну пелюстки троянд. Це і є головне меню, в якому присутні п'ять пунктів, а саме: гра, інструкції, кредити, інші ігри Hazel і загальна інформація. Для того щоб почати, натисніть на самий перший з них (play). Після того як ви почнете гру, в головному вікні з'явиться кімната з двома чудовими дітьми і їх мамою. Один з них лежить в колясці – зовсім маленький, інший – сама Hazel. Основний процес відбувається у вигляді перетягування дітям потрібних предметів.

  Гра Hazel

  Коли у дитини з'явиться над головою хмарина, з яким-небудь предметом, знайдіть його в кімнаті і дайте йому. Якщо не зробити цього вчасно маленьке чадо голосно заплаче, що погано позначиться на вашому проходження. Іноді дітей потрібно відводити для їх мамі, яка також знаходиться в кімнаті і зможе їх в потрібний момент заспокоїти. Гра Hazel для дівчаток є інтерактивною, а це значить, що саме від вас залежить загальний настрій сім'ї. Шкала радості розміщена в верхній частині вікна. Слідкуйте за її рівнем, щоб він не опустився, і вам не довелося починати все спочатку.

  Якщо завдання буде провалена, ви побачите заплакану дівчинку Hazel, абсолютно кинуту і дуже розстроєну. Тому не допустіть цього, і зробіть все можливе для того, щоб на обличчі головних героїв засяяла усмішка. До того ж, гра розрахована на певний час, а тому після його закінчення потрібно зробити так, щоб шкала була повністю заповненою. Таким чином, ви успішно завершите рівень і просунетеся на один крок до проходження. Що ж стосується самих рівнів усього їх кілька, і в кожному з них завдання будуть різними і не дадуть вам занудьгувати від своєї однотипності. Просуваючись вперед, ви будете відвідувати всі нові кімнати, а у деяких, зустрінете навіть нових персонажів.

  Графіка і звук

  У даній флеш грі про малу Hazel, графіка виконана у вигляді красивого мультфільму, а тому спостерігати за тим, що відбувається дуже цікаво. Необхідні для використання предмети промальовані дуже зрозуміло, і не змусять вас довгий час розглядати їх з метою зрозуміти, що це таке. Звукові ефекти, починаючи від реалістичного плачу, закінчуючи гучним дитячим сміхом, відмінно передають загальну суть. А весела музична доріжка, просто додасть вам гарного настрою.

  Управління і деякі особливості гри про Hazel

  Багато хто з сучасних флеш ігор, страждають саме від незручного управління, яке відразу ж псує загальне враження. На щастя, це жодним чином не поширюється на дану гру про Hazel. Завдяки інтуїтивно зрозумілому і в той же час не мудрому інтерфейсу, розібратися з кожною функцією і менюшкой дуже легко. Управляти як в самому меню, так і під час геймплея, потрібно комп'ютерною мишкою.

  Гра Hazel

  У головному вікні буде курсор у вигляді руки, навівши його на предмет і натиснувши ліву кнопку, відбувається дія. Якщо ж предмет потрібно перенести, то необхідно затиснути кнопку, і рухати при цьому обрану річ. Ще одним приємним моментом в даному продукті, є те, що виконувати всі завдання ви будете не просто так. За це вам даються внутрішні окуляри, і чим їх більше, тим успішніше ви завершуєте рівень.

  Гра Hazel перенесе вас в дивовижну сімейну атмосферу, в якій потрібно бути дуже уважним і турботливим батьком. Адже самої Hazel іноді не вистачає уваги, а тому вона потребує вашої допомоги і догляду за нею. Відмінна мультяшна графіка, безліч цікавих рівнів і не складний в освоєнні інтерфейс, роблять даний продукт відмінним способом скоротати час. А якщо взяти до уваги той факт, що грати повністю безкоштовно, то висновок напрошується сам по собі.

  .