Гра Висади це 4 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Ви хотіли б хоч раз відчути себе справжнім підривником і підривати все, що встане у вас на шляху, в тому числі і ваших противників. На щастя в четвертому продовження популярної флеш ігри Підірви це, можливо зробити практично все, що пов'язано з вибухами. Таким чином, перевтілення гри, обзавелося не тільки новими рівнями, але і масою нововведень, які будуть детально розглянуті в даному описі.

  Геймплей «Підірви це»

  Для тих, хто стикається з цією грою вперше, відразу хотілося б відзначити, що тут доведеться не тільки вчасно натискати на кнопки, але і гарненько обміркувати свої подальші дії. На самому початку, гра Висади це 4 змусить вас зайнятися вибором чотирьох доступних режимів, серед яких: «аркада», «крута розбирання, збирання монет» і «розфарбування статі». Кожен режим пропонує абсолютно різні завдання. Наприклад, в аркадном — вам потрібно просто вбивати супротивників, в розбиранні – знищити певну кількість ворогів, у збиранні монет – відповідно збирати монетки, а в розфарбуванні підлоги – фарбувати необхідні клітини. Також, в гру підірвати це, можна грати з друзями, вибирати потрібну кількість ворогів, рівнів, і навіть місцевість для ваших вибухів.

  Присутній і три варіанти складності: учень, бувалий і майстер. Спочатку, щоб швидше вникнути в геймплей, краще всього вибрати саму легку складність, тобто – «учень». Після того як ви закінчите з налаштуванням рівня, вам запропонують підібрати собі одного з шести роботів, якими ви і будете керувати. Але, не маючи ігрового досвіду, доступно вам лише двоє з роботів, інших потрібно відкривати у міру проходження. Надалі заробляючи ігрові очки, можна буде купувати для робота різні предмети у вигляді прикольних одежинок.

  Управління та поради по грі

  Процес управління досить зрозумілий і не складний в освоєнні. Для того щоб рухатися, використовуйте клавіші зі стрілками або W, A, S, D, для скидання бомби тисніть пробіл. Якщо ж гравців двоє, то одного дістанеться ліва секція клавіатури (W, A, S, D і пробіл), іншого права (стрілочки та enter). Для успішного знищення ворогів і завершення рівнів, уважно оглядайте місцевість. На деяких клітинах будуть пастки, які потрібно обходити, і заманювати туди супротивників.

  Флеш гра Висади це 4, дійсно цікава і захоплююча головоломка, яка подарує вам і вашим друзям приємні хвилини відпочинку. Красива графіка і реалістичні звукові ефекти виконані на вищому рівні, а зручне управління остаточно змусить вас полюбити гру, і повністю віддасться геймплею.

  .