Гра Облога міста 2 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Аркади правлять світом, але тільки якщо це гарні аркади! Тут ти будеш бігати по карті маленьким чоловічком! Але не звертай увагу на його розміри, адже у нього є велика гармата! Причому, в грі облога міста 2, гармата в тебе буде не одна, на початку тобі видадуть тільки рушницю, але потім ти отримаєш скорострільний автомат і навіть гранатомет! Запам'ятай, ти гарною хлопець і битися на стороні добра, так що рятуй всіх заручників, які будуть потрапляти у тебе на шляху! А бувають вони двох видів — звичайні мирні громадяни (діти, люди похилого віку і дорослі) і віпи. Рятувати треба і тих і інших, але за віпів ти зможеш отримати додаткові гроші! З виконанням завдань зможеш ти поступово збільшувати свою бойову команду, купуючи нових бійців, озброєних новою зброєю.

  Ти навіть зможеш купити собі людини керуючого величезним танком! Але крім звичайних грошей, у тебе будуть зірочки, за які можна поліпшити характеристики окремого чоловічка! Чим більше ти його будеш покращувати, тим більше у нього буде з'являтися життів, а його атаки будуть ставати все сильнішим! Але врахуй, що якщо він загине, то всі зірочки пропадуть і тобі потрібно буде купувати нового чоловічка! Гра цікава пристроєм рівнів! Усі будівлі — будинки, магазини, кіоски з морозивом, охоронні вежі можна буде знищити! І вони зруйнуються ховаючи під своїми уламками ворожих солдатів!

  Але масштаби руйнування в грі місто в облозі 2 будуть залежати від потужності твоїх гармат! Ти можеш підірвати весь місто, але не пошкодь його мирних жителів! Прямо під час битви ти можеш поміняти поточного воїна, а в магазині, в який можна увійти між рівнів, ти можеш купити аптечку, відновлює життя! Дуже важливо стежити за кількістю твоїх життів, так як вони закінчаться, то твого героя не можна буде воскресити!

  .