Гра Брати пук на двох - грати онлайн безкоштовно для дівчаток і хлопчиків

  Проходження

  Опис Гри

  Пукаючі брати — що може бути веселіше? У цій грі вам належить управляти двома братами, які дуже люблять їсти якісь горішки. І можливо саме із-за цих горішків вони постійно пукають. Правда пукають вони не просто так, вони це роблять з такою силою, що напір газів буквально піднімає їх у повітря, завдяки чому у них з'являється можливість діставати до тих речей, до яких звичайні люди дістати не можуть. Вашою метою в цій грі буде збір тотемів різних кольорів, причому зібрати їх ви зможете тільки об'єднавши свої зусилля зі своїм другом, ну або братом, дивлячись хто сидить за другою половинкою клавіатури.

  Пишатися можна різними речами, іноді і не зовсім звичайними. Онлайн ігри брати пук на двох є відмінним доказом цього твердження. Два брати були удостоєні честі розшукувати окремі частини тотема племені саме завдяки вмінню майстерно випускати гази. Допоможіть героям врятувати рідне плем'я, ентузіазму у них вистачає, а от вміло керувати бабуся, яка парочкою в іграх для двох з настільки незвичайним сюжетом належить саме вам. При цьому від вас потрібно тільки координувати їх дії, з рештою брати впораються самостійно.

  Голосніше пукнешь — швидше переможеш

  Всі літають по-різному. Хтось це робить за допомогою крил або казкового килима літака, а наші доблесні брати з серії веселих платформерів, для того щоб злетіти, просто тужаться сильніше. Саме цей не зовсім звичайний дар і був оцінений по достоїнству в їх рідному племені. До слова сказати, в самому племені вміння голосно і смачно випустити гази цінуватися на вагу золота. Тільки завдяки цьому добрі симпатичні дикуни і вижили. Вегетаріанську їжу ці добродушні аборигени звели в культ, а вміння голосно пукнути стали вважати даром небес. Мирно вирощуючи квасолю і картоплю, плем'я змушена була час від часу захищатися від непрошених гостей, яких, до речі сказати, було не так вже й багато. Адже не кожен захоче зайвий раз з доброї волі зв'язуватися з літаючим ескадроном скунсів в людській подобі.

  Гри Брати пук на двох

  Проте, не дивлячись на всі обережності, гра брати пук оповідає про те, як плем'я постраждала від рук вандалів, безжально викрали священний тотем. Ось тоді-то одноплемінники і стали шукати кращих з пердунов. Ними виявилися безстрашні брати Джек і Тоні. Їх вміння віртуозно випускати гази і підніматися високо вгору настільки простим способом в племені Пук оцінили по достоїнству. А довіру, як відомо обов'язково потрібно виправдовувати.

  Для того, щоб надати нешкідливим аборигенам посильну допомогу зовсім не обов'язково поглинати гори пиріжків з горохом, заїдаючи все це квасолею, дбайливо приправленою сметаною. З цим відважні любителі бобових впораються самостійно. А ось координувати їх дії доведеться вже гравцям. І тільки злагоджена гра двох осіб може привести їх до перемоги. Гра брати пук на двох сподобається всім любителям колективних бродилок. Адже тут вас чекають захоплюючі пригоди і цікаві завдання. Братам доведеться долати всі труднощі тільки спільно.

  Стань членом бабуся, яка команди

  Будь-яка помилка загрожує провалом. Але якщо на кону доля рідного племені, відчуває забобонний страх через відсутність своєї святині, яка була впродовж довгих років захистом і опорою, то потрібно постаратися виплутатися гідно з будь-яких ситуацій. До того ж з таким потенціалом немає нічого неможливого. Перешкод на шляху багато, але вони переборні. Малюкам доведеться долати водні перешкоди, обходити пастки для диких звірів, а іноді навіть протистояти самим хижакам. Небезпек хоч відбавляй! Шлях до перемоги далеко не простий, але відважні папуаси точно знають, що навіть людожерів вони виявляться не по зубах, варто лише дутися сильніше, та пукати голосніше.

  Гри Брати пук

  Вони заслужено пишаються своїм незвичайним даром і кожен раз, злітаючи вгору, відточують власну майстерність. Старанням і наполегливості Тоні і Джека можна тільки позаздрити. Потенціалу хоробрим індіанцям не займати. Впевненість в успіху у хлопців стовідсоткова. Так, постійно пукая, вони переходять з рівня на рівень. Веселий саундтрек і відмінна графіка роблять свою справу. Завзяті і веселі бродилки про братів пук затребувані багатьма з любителів парної гри за однією машиною.

  Особливості управління братами пук

  В іграх про братів пук існує ряд особливостей. Насамперед слід пам'ятати про те, що в запасі у маленьких спритних хлопців лише три життя на двох. Так що заздалегідь звикайте до того, що купатися заборонено, гострі кілки необхідно перестрибувати, і взагалі вести себе як можна обережніше і постійно рухатися на мінімальній відстані один від одного.

  Втім, далеко піти самостійно у вас просто не вийде. Справа в тому, що гра влаштована таким чином, що обидва персонажа просто змушені бути в полі зору один одного. Тільки скоротивши розрив між Джеком і Тоні у грають з'являється можливість продовжувати пригода. Кожен з юних пукальщиков може переносити тільки одну частину заповітного тотема. Так що до вівтаря доведеться періодично повертатися.

  У заповітного стовпа кожному з братів доведеться трішки попукать, це просто необхідно для правильного розміщення знайдених частин реліквії. Коли ви будете грати в брати пук на двох, то повинні розуміти, що в цій грі дуже важлива колективна складова. Без перемикання тих або інших механізмів у деяких випадках неможливо досягти поставленої мети. Тут-то і стане в нагоді взаємовиручка. Одному з гравців в такому випадку доведеться контролювати перемикач, а іншому поспішити за черговою частиною священного амулета.

  Клавіші, які допоможуть пересуватися братам звичні для ігор такого роду. Для пересування і газових атак Джека використовуйте W, A, D, ну а щоб Тоні управляти скористаєтеся клавішами стрілок. Для того, щоб злетіти якомога вище треба утримувати клавішу W або стрілку вгору. І нехай в арсеналі братів пук зброю практично відсутня, є у них заповітна реактивна тяга, яку завжди можна розгойдати, використовуючи задній прохід. Саме це і робить дану серію платформерів незвичайними і затребуваними серед геймерів.

  .