Гра Страйк форс кітті 4

  Проходження

  Опис Гри

  Якщо вам не вистачає в житті героїчних подвигів, якщо ризикові пригоди ваблять відправитися в небезпечний похід, якщо досить відважний, щоб лицем до лиця зустрітися з ворогом і перемогти його в запеклому бою, тоді гра Страйк форс кітті 4 запрошує погеройствовать з ударним загоном кошенят.

  Нескінченні війни з лисицями

  У грі милим котикам царства Кітті не пощастило жити з агресивними сусідами, тому їм постійно доводилося захищатися. У кожній версії знаменитої ігрової епопеї лисиці нападали на котів. Один раз в грі вони проникли у палац і вкрали царівну Кітті. Тоді за ними навздогін король вислав загін спецназівців Страйк форс. У нього входили пропалені в битвах кошенята, навчені знешкоджувати терористів.

  Другий раз в грі лисиці розгромили стіни зміцнення і легіонами військ увірвалися грабувати і нищити царство Кітті. Але коти Страйк форс зробили хитру тактику і завдали нищівного удару в самий тил ворога.

  Оскільки військо лисячого короля було вже остаточно розгромлено в грі, то лиходії найняли єнотів-вбивць напасти на Кітті. Ударного загону котиків Страйк довелося в грі обороняти вежу від проникнення найманців.

  Як грати

  Керуйте ударним загоном у війнушку Страйк форс кітті 4 мишкою. Вибивайте в грі шмот з ворога і екіпіруйтеся в костюми супергероїв, щоб отримати надздібності. Збирайте в грі рибку, щоб зміцнювати вежу і прокачувати котиків Форс.

  .