Лемакс Іо - грати в Limax.io на весь екран онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Ця багатокористувацька гра в кумедній формі показує життя мініатюрних черв'ячків, які знаходяться в постійному пошуку корму і можливості напасти на іншого черв'ячка. Тут ви отримаєте власне віртуальне істота, яку потрібно годувати і ростити. В якості їжі можна використовувати розсипані всюди світяться кругляш. Навіть тільки на них вийде гарненько збільшити розміри свого персонажа! Крім цього онлайн гра Лемакс Іо (інша назва Лимакс Іо) дозволяє полювати на інших черв'ячків. Вони можуть стати цінними жертвами, дають особливо поживний корм.

  Але вам треба проявити справжні чудеса спритності і сміливості, щоб успішно атакувати суперників. До того ж, інші гравці також не проти зруйнувати ваше істота і поглинути його сяючі останки. Тому доводиться грати з дотриманням правил обережності — і самому бути хижаком, і стежити за чужими ненажерливими пащами. Ми радимо вам грати в Лемакс Іо на весь екран, так як саме в такому режимі, змагатися з іншими гравцями буде найбільш цікаво.

  Грати в Limax.io, значить потрапити в симулятор дикої тваринної життя

  До того, як люди розвинули свій інтелект, вони також жили в світі, подібному на віртуальність гри Лемакс Іо — всі повинні були захищатися від оточуючих, і самі шукали можливість знищити собі подібних. Такі правила виживання досі актуальні в дикій природі, особливо на рівні бактерій і мікроорганізмів. Ця гра та інші забави, створені в стилі агарио, добре нагадують, яке суспільство не можна створювати людству. Адже краще жити в мирі один з одним, ніж постійно ворогувати!

  Гра Лемакс Во

  Але ігрова віртуальність — це зовсім інша справа. Тут можна вільно атакувати інших гравців на сервері, очікуючи від них таких нападів. На відміну від інших ігор agar io, ця не дозволяє поглинати черв'ячків тільки тому, що ті менше. Вам треба встановлювати особливі пастки і зробити так, щоб жертва попалася в них. Пастки залишаються після черв'ячка, коли ви затискаєте лівий клік.

  Гра Лемакс Во

  Так персонаж гри Лемакс Іо (Limax.io) різко прискорюється. Він може атакувати навіть тих, хто більше його, щоб потім поглинути залишився після них корм. І вам не обов'язково перекривати пастками шлях жертви, а можна просто нагнати іншого черв'ячка, і він загине від зіткнення. Звичайно, жертва може сама поставити пастку, і тоді замість бенкету вашого черв'ячка в грі чекає загибель.

  Розміщення пасток забирає енергію і зменшує розміри ігрового героя. Тому активувати прискорення треба продумано, не витрачаючи даремно накопичені раніше сили.

  Лемакс Іо — це різноманітність скінів і режимів онлайн битв

  Limax.io, або гра лимах іо, як іноді пишуть її назву, пропонує кілька серверів, що належать до різних регіонів Землі. В стартовому меню, можна вибрати режим гри: з спрямованістю на набір ваги вашого істоти або на вбивства персонажів інших гравців. Також тут вказується колірне оформлення віртуального світу: лід, темрява, космос, цукерки. Це вплине на доступні скіни: зробіть свого черв'ячка схожим на льодяник або перетворіть його у яскраве сонечко. Як можна судити за описом, а також з дикої популярності, онлайн аркада Лемакс Іо є хоч і не унікальною, але дуже цікавою грою, в якій можна зависнути на кілька тижнів.

  .