Гра Висади це 6 - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Сенс гри полягає в тому, що головні герої пересуваються по ігровому полю і підривають попадаються їм на шляху предмети. Гра Висади це 6 вже давно підкорила безліч користувачів. Якщо Ви хочете відволіктися від повсякденних проблем і трохи розслабитися, при цьому Ви не любите бездумно проводити час, це програмка, безумовно, Вам підійде. Ви обов'язково оціните наступні переваги:

  Яскрава і приваблива графіка. Виконана в кращому стилі аркад, Підірви це 6 привертає до себе увагу яскравими фарбами і різноманіттям відтінків і кольорів. Вже при завантаженні, настрій у гравця піднімається і так і хочеться відправитися в бій. Приємне музичне супровід. Легка музика зі звуковими ефектами при вибуху бомб і отримання всіляких поліпшень тонізує і дозволяє зосередитися.

  Гра Висади це 6

  Комфортний інтерфейс. Кнопки з великими літерами, підказки, можливість перекладу інтерфейсу більш, ніж на 20 мов світу, простота управління героями дозволяють у лічені хвилини розібратися з правилами і успішно проходити рівні. Можливість «розім'яти мізки». Залишаючи бомби в певних місцях і отримуючи можливість поліпшити свої здібності, Ви неодмінно станете переможцем, трохи поміркувавши над многоходовками.

  Опис гри

  Гра Висади це 6 дуже різноманітна. Існує 5 режимів гри з певними цілями: аркада (необхідно знищити всіх ворогів); королівська битва (необхідно знешкодити 10 ворогів); зелена зона (захопити 10 зелених зон – простояти кілька секунд під зеленим прапором, періодично з'являються на полі); вижити (залишитися єдиним уцілілим).
  Ви зможете грати як самостійно, так і з одним, використовуючи одну клавіатуру. Управління – 1 гравець рух здійснює стрілками, можливість залишати бомбочку або скористатися молотком – пробіл; 2 гравець рухається, використовуючи букви W, A, S, D, бомбочку можна залишити клавішею Enter.

  Налаштування

  Тут є де розігнатися. Можна вибрати: 1 або 2 гравця; кількість ворогів – від 1 до 3-х; кількість рівнів – від 5 до 20; рівень складності – простий, нормальний, складний (більша половина поля закрита туманом).

  Крім того, під Підірви це 6 можна вибрати ігрове поле. До Вашої уваги представлено 9 ігрових майданчиків зі своїми особливостями і унікальним дизайном, а також можливість автоматичного вибору поля на кожному з рівнів: ванна (тут головне не потрапити в мильні бульбашки, літаючі по полю, так як гравець деякий час не зможе пересуватися); пікнік (Вам доведеться підривати грона винограду і гарненькі жіночі капелюшки); бейсбольний поле (знищувати можна бейсбольні кульки, на полі також присутні дискетки, наступивши на які гравець може перестрибувати на іншу частину поля); замок (знищуються морозиво і кущі квітів); північний полюс (тут є слизькі ділянки, з яких складно зійти в бажане місце, тому їх краще обійти); ферма (потрібно підривати баклажани та кукурудзу); сад (потрібно знищувати дерева і грибки); акваріум (по акваріуму бігають злі краби, позбавляють життів героїв); ляльковий будинок (тут треба остерігатися іграшкового паровозика, наткнувшись на якого, у гравця зменшується кількість життів).

  Гра Висади це 6

  За своїм смаком і бажанням Ви зможете грати у Підірви це 6 блондинкою в рожевих навушниках або дівчатками з бузковими і зеленими волоссям, героями в темних окулярах або забавних шоломах, а також можна управляти всемогутнім роботом. За проходження кожного рівня, Ви отримуєте певну кількість зірок, яке згодом можна обміняти в магазині на нові привабливі очі або головний убір, одяг або зачіску.

  Предмети і особливості гри Підірви це 6

  Предмети на своєму шляху можна руйнувати за допомогою молотка або бомб в залежності від поля гри і вибраного героя. При цьому у гру Підірви це 6 викидаються всілякі корисні іконки, збираючи які можна збільшити кількість життів і поліпшити свої можливості. Також в середині поля знаходиться квітка, замок, крижинка або інший об'єкт, який періодично викидає корисні іконки: бомба – дає можливість користуватися бомбочками; пробірка з хімічною рідиною – використання силового бластера; сандалі з крильцями збільшують швидкість на 10 %; сердечко додає 1 життя; зірочка дає невразливість; динаміт дозволяє залишати бомби з годинниковим механізмом; бластер дозволяє стріляти блискавками; молоток дає можливість використовувати великий посилений молоток.

  Також в Підірви це 6 передбачена можливість спеціального транспорту, який набагато збільшує швидкість: жаба; скейтборд; морж; трактор. Знищувати ворогів можна, вдаривши по них молотком, або залишивши в підходящому місці бомбу.

  .