Енгрі бердз стар варс 2 - грати в Енгрі бердз зоряні війни 2 онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Розвиток високих технологій дозволило перенести улюблені ігри на будь-які доступні платформи і девайси. Не стали винятком і Енгрі бердз стар варс 2. Вона має аркадний сюжет і досить незвичний, динамічний режим проходження карт і світів. В арсеналі присутні три різнорівневих літальних апаратів і вісім персонажів зі знаменитої серії Енгрі бердз стар варс.

  • Перший — зелений бойовий корабель із захистом в 100 одиниць і 2000 одиниць живучості, три посадочних місця для «злих птахів». Цей літальний апарат дається за замовчуванням.
  • Другий — рожеве бойове судно з захистом в 100 і 5000 одиниць енергії. Чотири вогневі точки для посадки птахів. Вартість цього повітряного «есмінця» 10 000 золотих птиці-монет.
  • Третій — самий великий і міцний повітряний корабель, страхітливого вигляду. Захист 100 і 10 000 одиниць енергії. Вартість цього повітряного «монстра» 50 000 монет.

  Різноплановість персонажів дозволяє стріляти в супротивників, підривати суперників одним ударом, ремонтувати повітряний корабель під час руху по карті. Допоможуть в цьому різнобарвні птахи: червона та жовта; синя і чорна; зелена і рожева; біла і металева.

  Про персонажів з Енгрі бердз

  • Червона — Ред. Середньої величини досвідчений лідер. Має в своєму арсеналі кілька швидкісних пістолетів, що стріляють по черзі.
  • Жовта — Чак. Трикутного виду, середнього розміру і сили канарейка. Стріляє з переносного гранатомета, самонавідними ракетами. Завдає багато шкоди своїм супротивникам.
  • Синя (блакитна) — Джейк. Потрійна птах з підвищеною силою і живучістю. Знищує своїх суперників швидкістю і напором.
  • Чорна — Бомб. Це птах-камікадзе з величезною руйнівною силою. Має запальний і вибуховий характер. Бомба зручно використовувати при появі величезної кількості супротивників на маленькій ділянці.
  • Зелена — Гел. Середнього розміру і сили незграбна птах. Хаотично змінюючи напрямок свого польоту, знищує багато суперників на своєму шляху.
  • Рожева — Стелла. Великої сили, середнього розміру і дуже симпатична пташка. Але не спокушайтеся, вона вміє видувати бульбашки, які поміщає суперників і тим самим знищує їх.
  • Біла — Матильда. Середньої сили і значного розміру птах. Її основне завдання — це поточний ремонт повітряного судна, з якою вона відмінно справляється.
  • Металева — залізний двійник Матильди. Відрізняється дивовижними властивостями і вміннями з ремонту корабля. Вона допоможе у найтяжчу хвилину, коли вже енергія і захист корабля практично на межі можливого.

  Основні особливості гри

  Героїв можна «прокачувати», а саме за чудово проведені польоти, можна отримувати досить монет, щоб покращувати вогневу міць птиці, її захист, збільшувати одиниці життя, піднімати рівень і вміння швидкого ремонту повітряного судна.

  Кілька слів про суперників. Супротивниками в цій грі є «погані свинки», які переміщуються на повітряних мотоциклах, шапках-вертольотах і т. п. Для огляду сили кожного суперника біля нього розміщений зелений індикатор життєвої сили. Деякі з них можуть стріляти по кораблю і птахів у відповідь.

  Гра Енгрі бердз стар варс 2

  Переміщення бойових птахів в Енгрі бердз стар варс 2 на вогневі точки проводиться за допомогою мишки. Під кожним бойовим місцем розташований блакитний індикатор життя. Якщо його показник наближається до закінчення, тоді необхідно перемістити з черги (в нижньому лівому куті), запропонованих птахів для ведення вогневої стрільби або поточного ремонту корабля.

  Проходження аркади

  Трохи про тактику. Варто зазначити, що бойові птиці виробляють тактичну стрілянину з автоматичної наведенням на найближчого ворога. Для збільшення живучості повітряного корабля тримайте на одному бойовому посту хоча б одну Матильду. А якщо бачите, що йде навала і птиці, які стріляють не справляються із завданням — збільшуйте кількість ремонтників. Адже корабель і сам може збивати «поганих свиней» своїм корпусом. При зменшенні блакитного індикатора життя біля птиці, швидко замініть її на аналогічну.

  Гра Енгрі бердз стар варс 2

  Грати в Енгрі бердз зоряні війни 2 можна в будь-якому доступному браузері, де є підтримка флеш-анімації і встановлений відповідний плагін. Ця цікава іграшка, по геймплею і задумом неодмінно знайде свого користувача. І не залишить байдужим того, хто любить світ «злих птахів» і хоча б раз грав у Енгрі бердз.

  .