Гра Deep.io - грати онлайн в Диеп Іо на весь екран безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Гра Deep.io об'єднала в собі дві найпопулярніші забави: Агар Іо і танчики. Тут у великому многопользовательском світі переміщуються невеликі бойові машини, обладнані потужними гарматами. Навколо них розкидано безліч перешкод, при зіткненні з якими знижується цілісність вашої техніки. Але ці ж перешкоди можуть стати джерелом очок досвіду, цінного ресурсу для розвитку вашого танка.

  Щоб їх отримати, треба руйнувати перешкоди пострілами — квадратики, трикутники і пятиугольники будуть підвищувати рівень вашого танка, даючи вам можливість поліпшити його характеристики. Але головна мета гри Diep.io знищення чужих танків! Зробити це не так просто, адже учасники битви активно захищаються.

  Чотири режими гри Диеп Іо

  Перед тим, як приєднатися до битви, вам треба ввести в стартовому меню свій псевдонім. Тут же виходить змінити ігровий режим. Для цього треба натискати кнопку Tab. Всього онлайн гра Deep.io містить чотири типи битв. Основним вважається FFA, тобто Free For All або Вільний Для Всіх. У ньому кожен сам за себе і всі навколо стають ворогами вашого танка. У цьому ігровому режимі ви керуєте синьою технікою, а противники фарбуються червоним.

  Гра Deep.io

  Також в Deep.io є Team DM, або командний смертний бій. У ньому гравці випадковим чином розділяються на дві команди: синю і червону. Ваш танк з'явиться біля своєї бази, поруч з товаришами. Ваші постріли не шкодять один одному, але будуть дуже небезпечними для супротивників. Два режиму онлайн гри Deep.io трохи схожі на командний бій, але в них немає бази. Замість цього в режимі Domination треба захопити для своєї команди чотири вежі. Кожна може бути нейтральною, але якщо якась команда знизить її запас цілісності, вежа перейде на їхній бік. Таким же чином вона може перейти знову в нейтральний стан і у ворожу команду. Режим Mothership містить тільки один головний бойовий корабель, який команди намагаються захопити.

  Гра Deep.io

  В розпалі битви не забувайте про розвиток танка

  Гра Diep.io особливо захоплює тим, що в ній є поетапне розвиток бойової техніки. Після підвищення рівня досвіду вашого танка, ви побачите в лівому нижньому кутку панель апгрейдів. У ній є кілька пунктів, у кожному з яких можна зробити кілька етапів поліпшень. Так як можливості підвищення рівня танка в ігровій сесії обмежені, вам варто добре подумати, на що пускати доступний ресурс.

  Наприклад, тут є посилення мощі пострілів, що стане в нагоді при атакуючому стилі гри. До цього можна додати прискорення перезарядки і польоту снарядів, збільшення дальності їх проникнення у віртуальність. Для оборонної тактики добре б розширити запас цілісності танка і активувати його автоматичний ремонт. І для нападу, і для захисту нагоді поліпшення швидкості переміщення бойової техніки. Після 15 рівня гра Диеп Іо безкоштовно запропонує поставити на танк нову гармату. Тут пропонуються різні варіанти зброї. Потім можна провести такий апгрейд ще пару разів. Для того щоб почати грати в Deep.io на весь екран, вам потрібно всього лише натиснути на кнопку, розташовану в самому початку огляду онлайн аркади.

  .