Гра Флеш стрілялка з роботом - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Мрієте про справжніх міжпланетних битвах? Хочете управляти супер-мега роботом володіє потужним лазерним зброєю, здатним з декількох пострілів руйнувати будови, підривати величезна фортеці з турелями і нарівні боротися з космічними кораблями? Тоді ця флеш гра стрілялка вам точно сподобається! Адже тут під вашому контролем буде справжній механічний робот, в завдання якого входитиме захоплення цілих територій та знищення усіх ворогів!

  Цікавою особливістю цієї гри є досягнення, які називаються тут медалями, та й виглядають вони точно також. Всього ви зможете заробити 48 медалей які будуть даватися за всілякі досягнення починаючи від кількості знищених ворожих персонажів і закінчуючи виконанням якихось певних місій і знаходженням бонусних предметів і рівнів! Перейшовши в компанію ми можете почати відразу 3 паралельні гілки розвитку або ж грати з другом за одним комп'ютером. Вибравши збереження ми потрапляємо в ще одне меню, зроблене в дуже незвичайному стилі, адже на вашому екрані з'являється зображення космічного простору з міліардами планет і зірок. Правда доступні вам будуть тільки планети однієї системи, але їх тут теж буде не менше 20 штук.

  На кожній плані вам потрібно буде пройти від однієї до кількох місій виділених різнокольоровими значками, що з'являються по мірі проходження сюжету. Внизу екрана, під космічним простором, вам буде показано назву завдання та його опис, правда теж англійською. Зліва будуть показані зірочки розповідають про те, на скільки добре ви пройшли це завдання. Цікаво, що у цій флеш стрілялці є функція прокачування свого робота відкривається натисканням на кнопку «Hangar» поруч з кнопкою початку місії.

  У цьому розділі будуть показані рівень пілота і кількість залишився досвіду до наступного левела, та так, тут є звична для РПГ система левелів, так що грати буде ще цікавіше! Крім показників рівнів, тут буде цілий магазин дозволяє повністю модернізувати ваш робот додавши йому нові гармати, ракетні установки, нову кабіну, а також корпус та інші поліпшення! Розібравшись з усіма поліпшеннями і налаштувавши свого робота переходимо до опису геймплея.

  Види місій та особливості флеш битв

  В залежності від місій вашому завданням буде або знищити певну кількість ворогів, або добути потрібний файл або битиметься з якимось босом, існують місії в яких неможливо перемогти, а потрібно протриматися в живих як можна більше часу. Такі завдання виходять з позначкою «SURVIVAL» і позначаються на карті червоним кольором. Перед кожним новим рівнем, вам розповідається передісторія відбувається у вигляді картинок і діалогів з командувачем. Зліва екрану розташувалися показники перезарядки першого і другого знаряддя, а також життів.

  Управління
  • «WASD або стрілки — пересування по полю
  • Наведення і стрільба з першого знаряддя — мишка
  • Стрільба з другого знаряддя — пробіл
  • Використання різних предметів, захоплення великих роботів — пробіл
  .