Гра Логічна броділка з управлінням мишкою

  Проходження

  Опис Гри

  Дуже рідко в аркадах можна зустріти поєднання головоломок і бегалок. Адже це два, абсолютно не пов'язаних один з одним жанру, в одному, потрібно вирішувати цікаві завдання, в іншому, швидко бігати, стрибати через ущелини і вбивати ворогів! Але в цій грі розробники постаралися поєднати два цих жанру і у них це вийшло! Гра логічна броділка вийшла дуже цікавою, і нетиповою.

  Керуйте чорним героєм трохи схожим на людину і одягненим в червону кепку. На початку, з небезпек будуть лише буденні перешкоди, але потім з'являться монстри, які схожі на каштани, але мають набагато більш великі і небезпечні шипи. Якщо ви натрапите на цього монстра, то вам буде непереливки. Але головну небезпеку будуть представляти перешкоди, яких буде дуже багато! Кожну картку можна пройти абсолютно різними шляхами, так що в кінці, програма автоматично оцінить на скільки добре ви пройшли карту і виставить вам зірочки.

  Оцінка буде залежати від того, яку кількість монеток вами було зібрано! Проходити по доріжках, можна буде встановлюючи квадратні блоки, як в майнкрафт. Існує кілька видів блоків, одні будуть їздити по горизонталі, по вертикалі, а треті будуть бомбами уповільненої дії. Використовуйте свої логічні здібності, щоб визначити потрібні місця для установки квадратних блоків і ідеального проходження карти. Найчастіше, блоки не будуть дані вам з самого початку, а їх потрібно збирати стрибаючи і бігаючи по карті!

  .