Гра Майнкрафт 3д - грати онлайн безкоштовно та без реєстрації в 3D клону

  Unity Web Player. Install now!

  Проходження

  Опис Гри

  Всього кілька років тому з'явилася на перший погляд зовсім не примітна гра під назвою майнкрафт. В ній не було нічого, щоб могло привернути увагу звичайного геймера — ні гарної графіки, ні сюжету! Вона навіть не мала сучасними текстурами! Але відсутність гарної рисовки не завадило їй стати однією з найпопулярніших ігор на планеті! А все завдяки приголомшливою ідеї, яка народилася в голові всього однієї людини, яким і був написаний код для першої версії майкрафта! А ідея полягала в тому, що будь-яка людина поміщається на величезну територію, що нагадує сучасний світ, але складається з маленьких кубиків! І цей чоловік отримував можливість створити з них свій світ, ставлячи ці кубики один на інший! Звичайна пісочниця, але в абсолютно новому, 3д виконанні!

  Гра Майнкрафт 3д

  Але креативний режим хоч і здобув велику популярність, незабаром був доповнений ще і режимом на виживання! І з появою цього режиму історія гри в майнкрафт змінилася! Цей режим, завдяки практично повній, нехай і аркадной, симуляції виживання зміг дуже швидко доставити цю гру на самий верх всіх геймерських рейтингів! У цьому режимі люди потрапляли на зовсім незнайому, випадково згенероване карту. Вони могли опинитися і поруч з морем і непроглядная джунглях і навіть на північному полюсі» де з неба падав сніг, а вся земля була вкрита льодом і заметами! Потрапивши на локацію, потрібно було в першу чергу добути дерево, яке вимагалося для створення дерев'яних інструментів та зброї! Зробивши їх, можна було почати добувати кам'яні породи, рубати дерево сокирою і відбиватися від хижаків за допомогою меча.

  Короткий огляд гри майнкрафт 3д

  Що ж із себе представляє веб-версія? Гра майнкрафт 3д сильно відрізняється від оригіналу. По-перше, вона не вимагає ніякої установки і працює безпосередньо в браузері. Правда для цього у вас повинен бути встановлений плагін Uniti 3D. Важить вона теж набагато менше, так що не потребує хорошого з'єднання з інтернетом! По-друге, вона не була створена розробниками офіційною версією майнкрафта, а є клоном, так що має багато відмінностей. Графіка тут буде ще гірше ніж в оригіналі, а до використання доступний тільки креативний режим! Натомість, тут з'явилися завдання, яких так бракувало в оригінальній частині!

  Граємо в Майнкрафт 3д

  Є тут і тварини, правда, у набагато меншій кількості ніж у клієнтської версії. Та й грати в 3д майкрафт можна тільки поодинці, так як колективного режиму не передбачено. Але навіть виконуючи легкі завдання тобі все одно захочеться пройти все з початку і до кінця! А ще можна спробувати придумати і побудувати сучасний світ! Адже тобі доступно багато різних блоків! Побудуй замок або навіть парк атракціонів, а може тобі захочеться зробити армію темряви з орками, тролями та вежею Саурона!

  Що потрібно робити

  З самого початку тобі видається все необхідне — меч, кирка і різноманітні блоки, які ти зможеш ставити за допомогою правою кнопкою мишки! А лівою кнопкою ти зможеш зламати будь-який з блоків. Як і в оригіналі, тут у тебе є 9 життів, які будуть відніматися якщо ти впадеш з великої висоти або тебе вкусить хижий звір. Якщо у тебе закінчиться їжа, то кожні кілька секунд теж почнуть відбирати життя. Перше твоє завдання — знайти свиней!

  Знайди їх і злови здобувши смачне м'ясо, адже без нього не вижити! Щоб швидко бігати і високо стрибати тобі потрібно добре харчуватися, так що не забувай ловити свиней та іншу дичину добуваючи м'ясо! Блукаючи по карті, крім дерев і гір ти будеш знаходити прості споруди схожі на будиночки і хатини. В них ти зможеш знайти цікаві речі і нову їжу. Присвяти себе виконання небезпечних завдань, в яких тобі потрібно буде дуже багато подорожувати, а ще шукати заховані речі і тварин!

  Блоки в Майнкрафт 3Д

  Грати в майнкрафт 3д можна без реєстрації і абсолютно безкоштовно. Завдяки флеш версії ти зможеш дізнатися, чи сподобається тебе ця гра і чи варто встановлювати її на комп'ютер! Адже ліцензійний майнкрафт коштує дуже багато грошей для звичайного школяра, так що для його покупки доведеться просити батьків, а так ти можеш безкоштовно насолодитися улюбленою розвагою, яке є у всіх твоїх друзів!

  .