Стратегічна гра про зомбі для хлопчиків

  Проходження

  Опис Гри

  Зомбі.. як багато в одному слові, адже тільки прочив його, нам на розум приходять страшні істоти є живими після смерті людьми, які втратили інтелект і є по суті справжніми тваринами! Однак крім цього, їх головною метою чомусь стає пожирання людей! Причому саме людей, так як тварини їх абсолютно не цікавлять. Вважається, що бажання живих мерців пожирати людей трактується їх інстинктом розмноження, адже після укусу — людина теж стає зомбі!

  4 великих рівня чекають своїх героїв! На кожному з рівнів, в цій стратегії гри про зомбі, дозволяє вам побудувати кілька видів будівель, а також відкрити нових героїв! Як у зомбі так і у вас буде своє база, тільки ось їх мета — зруйнувати вашу базу, ну а ваша мета, відповідно, зруйнувати те місце, звідки з'являються загарбники!

  Як у вас, так і ваших ворогів буде кілька видів військ! Наприклад деякі види живих мерців зможуть високо стрибати і дуже швидко долати великі відстані, а деякі будуть володіти супер захищеним тілом, для того щоб розбити яке, потрібно дуже багато свинцевих куль! Також будуть супер швидкі мерці здатні дуже швидко бігати! Врахуйте, що нові будинки для своєї бази, ви зможете будувати тільки тоді, коли побудуються попередні.

  За 500 грошових одиниць можна буде відремонтувати свою базу, відновивши їй трохи життів. Стратегія проти зомбі вийшла дуже цікавою і точно знайде гравців, адже все зроблено в кращих традиціях жанру! Знищити певну кількість ворогів, вам будуть відкриватися супер здібності, що дозволяють викликати круту підмогу! І найголовніше, не забувайте будувати будинки, адже вони дадуть можливість збільшити чисельність армії!

  .