Гра Історія про чарівника

  Проходження

  Опис Гри

  Хто в дитинстві не мріяв стати чарівником? Досить згадати книжки про Гаррі Поттера, Персі Джексона, Країну Оз і Володаря Кілець! Величезні світи фентезі з'явилися в одночасья в головах авторів, про яких, всього через кілька років дізнався трохи-чи не кожна людина в цьому світі. А потім багатьом захотілося зануритися з головою в цю вигадану всесвіт і забути про матеріальні негаразди та біди!

  Нова логічна гра про чарівника, зробить вас найсильнішим світлим магом, який зможе викликати духів, а вони будуть вселяться в ганчіркові ляльки, трохи схожі на ляльок вуду, правда набагато більшого розміру. З їх допомогою, наш головний герой буде вирішувати головоломки і битися з лиходіями. Гра призначена для дітей, так як для дорослих, головоломки та завдання, яких 18 штук, здадуться занадто легкими і примітивними!

  Хоча, починаючи з 10 місії, вороги стануть підступніше і змусять вас багато думати, щоб зрозуміти, як їх перемогти! На початку гри ворогів взагалі не буде, а ви будете, за допомогою ляльок, натискати на різнокольорові кнопки відкриваючи двері, але потім, з'являться противники у вигляді величезної горили-робота з квітучим у неї на голові квіточкою і злого чарівника, який буде намагатися вам всіляко перешкодити.

  .