Гра Логічний пошук предметів

  Проходження

  Опис Гри

  Уявіть, що ви живете не в теплій квартирі одного з міст-мільйонників нашої величезної країни, а на малесенькому острівці де живе всього один, ще більш маленьке плем'я! Жило це плем'я 100 років, жило 200 і все було б добре, але в один день вся спокійна і розмірене життя була зруйнована злим духом який вирвався назовні і підкорив собі майже всіх людей цього племені. Але знайшовся один чоловік, який зміг впоратися з заклинанням духів і тепер він, а точніше ви повинні врятувати свій рідний народ!

  Завдяки тому, що абсолютно всі діалоги, підказки та завдання переведені на російську мову, будь-яка дитина зможе насолодитися грою! А крім перекладу, вам ще й покажуть невеликий ролик, з якого ми дізнаємося трохи з історії племені і про те, що сталося, загалом це можна назвати коротким вступним курсом. Так як перед вами логічна гра на пошук предметів, то вам потрібно шукати цікаві штучки для проходження кожного з рівнів.

  Але що саме з предметів потрібно буде знайти — вам ні хто не скаже, в завданні будуть показані лише темні їх обриси, для того, щоб можна було представити як виглядають потрібні нам предмети. Кожен рівень складається з декількох завдань на складання речей, тобто спочатку потрібно буде зібрати одну річ, потім іншу, а потім третю, після чого всі їх ви зможете використовувати для створення головного предмета, який і потрібен для проходження карти. Крім простих пошуків предметів, у грі потрібно виконувати квестові завдання! А як відомо, в квестах, найголовніше це логіка, так що вмикайте свої мізки, і вперед на порятунок племені!

  Механіка логічної гри і використання підказок

  Натискаючи мишкою на речі ви отримаєте підказки, показують що ж з ними зробити. Наприклад, тицьнувши на водоспад, вам скажуть, що потрібно знайти спосіб відрізнити потік води і дістати з водоспаду якусь річ. А поцупивши з миски гроно винограду ви нагодуйте їй павича, який, після того як трохи поїсть, виросте і дасть перо, а воно знадобиться для складання! Якщо ви заплуталися, дуже довго стоїте на одному місці і не знаєте що робити, то завжди можна скористатися підказкою, натиснувши на невеликий жовтий ліхтарик.

  Використання підказок у цій грі ні чим не обмежена, але постарайтеся користуватися ними якомога рідше, інакше вам буде дуже нудно. Адже завжди цікавіше вирішувати завдання самому, а не підглядати відповідь у сусіда по парті! Також ми не радимо безладно тикати по карті в надії на те, що ви щось знайдете. Пам'ятайте, що це гра, і ви повинні займатися пошуком предметів обдумано! Читаючи підказки відразу стає зрозуміло, що потрібно знайти і залишається тільки знайти цю річ на карті!

  .