Гра Бійки на мечах для двох - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Стародавні століття — це з одного боку прекрасне, а з іншого боку дуже страшний час. Адже тоді не було комп'ютерів, діти постійно спілкувалися і грали один з одним, вивчали грамоту, лист та інші дуже важливі речі. Однак у той час було дуже неспокійно, адже в світі було дуже багато воєн, а на вулицях часто можна було наткнутися на розбійників і грабіжників. Процвітали й інші незаконні справи, а також не існувало практично ніяких ліків від хвороб.

  Зараз, звичайно, в цивілізованому світі, набагато спокійніше, воєн і битв практично немає, бійки дуже рідкісні, існує налагоджений процес виробництва ліків, які допомагають вилікувати хвороби, так і розвиток медицини не стоїть на місці! Однак люди втратили певну соціальну складову, стали дуже роз'єднаними, нетовариськими і злими. З розвитком інтернету, віртуальні світи поглинули їх і вже нічого не буде, так як колись. Але з допомогою інтернету у нас є можливість поринути в цей древній і загаданий світ, і стати на якийсь час доблесними лицарями, лордами, принцами і навіть лиходіями!

  Як будемо битися

  Гра бійки на мечах для двох дозволить стати лицарями двом друзям сидять разом за одним комп'ютером! Правда є в цій бійці і режим на одного людей, але він набагато менш цікавий, так що якщо у вас є можливість, ми радимо грати удвох! Управління маленькими героями одягнені в лицарські обладунки і золоті шоломи, ви можете вибрати самостійно, так що кожному з геймерів буде досить зручно. На дорозі вас очікують не прості битви, а ціла місія, в якій, наші герої пройдуть через пів країни, щоб дістатися до лігва злого чудовиська і знайти належні їм скарби! Але 12 рівнів з сотнями лиходіїв і монстрів чекають їх на шляху. Причому крім звичайних людей, ви зустрінете і величезних босів, яких можна буде перемогти тільки злагоджено б'ючись з ними удвох!

  Графіка в цій грі досить слабка, проте це нітрохи не псує загальну картину бійки на мечах! Причому битися на мечах ви зможете не тільки з ворогами, але один з одним, але ми не радимо це робити, так як це може поміщати проходження рівня, адже б'ючи мечами один одного, у вас будуть відніматися дорогоцінні одиниці життів. У міру проходження рівнів ви зможете змінювати свою зброю і навіть знаходити і одягати більш гарні обладунки!

  .