Гра Біг з перешкодами 2 - грати онлайн безкоштовно на двох

  Проходження

  Опис Гри

  Біг є найдавнішим способом переміщення і досить давно застосовувався як змагання між декількома людьми. Нещодавно біг з'явився в комп'ютерних іграх. Вони відразу завоювали собі прихильників з-за своєї динаміки і веселого геймплея.
  Можна знайти чимало іграшок, в яких твоєї завданням буде перестрибувати через перешкоди, прослизати під ними і робити інші нехитрі речі. Чого варта наприклад полюбилася багатьом «Temple Run», яка отримала мільйони завантажень по всьому світу! Правда працює вона лише на мобільних пристрої, а на комп'ютері не доступна. Гра біг з перешкодами 2 є одним з кращих представників свого жанру, так що точно заслуговує твоєї уваги!

  Спершу вибери основний скін для свого персонажа з декількох запропонованих, щоправда, їх не так багато, але з чого вибрати все-таки буде. А потім ти зможеш купити собі нові скіни у великому магазині, причому, їх тут буде дуже багато, а якщо бути точніше то близько 20 штук, а ще костюми і головні убори. У магазині буде можливість придбати і інші круті візуальні ефекти, наприклад веселку як в грі про Нян Кет або окуляри нічного бачення. Продаються тут і цілі паки зміни персонажа — наприклад, демонічний або диско пак, правда на них доведеться пристойно витратитися!

  Тобі буде доступно кілька варіантів гри в біг з перешкодами — онлайн, одиночний і колективні (за одним комп'ютером) режими. Щоправда онлайн режим буде доступним лише після подолання вашому персонажем 2 рівня, але зате битися на одній клавіатурі зі своїм братом або іншому можна буде у будь-який час! В одиночному розділі у тебе буде два види змагання — компанія і нескінченний, у розшифровці як нам здається вони не потребують. Також ти зможеш вибирати одну з 5 карт, причому відкриватися кожна нова, буде тільки після проходження попередньої!

  Хоч рівнів цієї гри, самі по собі досить короткі, на проходження кожного з них може знадобитися до 30 спроб, так що тобі потрібно бути дуже наполегливим, або як зараз модно говорити задротом, щоб пройти їх усі! Але ти повинен постаратися, так як це буде дуже цікаво! А якщо набридне завжди можна буде битися зі своїми друзями і дізнатися хто ж швидше може бігати через перешкоди! Ще однією примітною особливістю цієї аркади є те, що з кожною новою спробою ти будеш потрапляти на унікально згенерований левел, а не кожен раз проходити один і той же! Це додає певного кайфу, так як ніколи не знаєш що ж буде в тебе попереду!

  .