Гра Бійки для дівчаток безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Зразкові дівчатка зазвичай не люблять битися, залишаючи цю забаву на хлопчиків, однак у віртуальному всесвіті вони дуже часто грають в стрілялки та бродилки, в яких потрібно битися з різними монстрами і чудовиськами. Люблять наші юні принцеси і файтинг, так що було б нерозумно не розмістити один з них на нашому сайті. Тільки треба врахувати, що у дівчат вимога до ігор дещо інше, ніж у хлопчиків, так що потрібно знайти підходящий файтинг!

  І звичайно ми його знайшли, та не просто підходящий, а один з кращих у своєму жанрі! Гра в бійки для дівчаток дозволить взяти участь у турнірі та поборотися з трьома кращими бійцями в світі! Тільки уявіть, ви стали одним з чотирьох найсильніших людей і тепер повинні перемогти трьох і стати кращим у своєму роді! Класно, так? А що ще цікавіше, двоє з цієї четвірки дівчини і звичайно ви просто зобов'язані вибрати одну з них! Маленьку розоволосую дівчинку або дорослу і підступну дівчину з фіолетовим волоссям — кого вибереш ти? І кого приведеш до перемоги в цьому турнірі? Вибирайте того персонажа, який вам більше до душі і бігом в бійку! Перемога чи поразка чекає вашого головного героя — вирішувати тільки вам! Як йдеться хай буде з вами сила!

  Як проводиться поєдинок

  Сама бійка проводиться за всіма стандартами встановлених давним-давно в старих іграх. Бій розділений на два раунди і в разі поразки кого-то два рази поспіль, персонаж вибуває із змагання. Якщо спочатку переміг один, а потім інший, то проводиться фінальний, 3ий раунд. Під час бійки у вас буде можливість використовувати три види атак — руками, ногами і магічні. Перші дві атаки наповнюють вашу смужку супер умінь, а ось остання навпаки забирає, але при цьому є найбільш сильною і ефективною. У разі якщо смужка буде повністю заповнена, ви зможете використовувати супер прийом, який забирає у ворога підлогу смужки з життям, однак є невеликий шанс, що цей прийом буде заблокований.

  Управління
  • WASD — переміщення по полю
  • J — слабкий удар рукою
  • K — сильний удар ногою
  • L — використання магічних прийомів, а також комбінованих супер ударів.
  • Пробіл — використання спеціальної супер атаки (працює тільки при повністю заповненої манну).
  .