Гра Бійки зі зброєю - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Серед любителів ігор про бійки, виділяється дуже багато різних людей. Хтось любить файтинг тільки з використанням прийомів рукопашного бою, хтось віддає перевагу серії про бокс, карате та інші єдиноборства, ну а комусь подобається відчувати на своїх ворогах різну зброю, починаючи від ножів і кинджалів, а закінчуючи списами, мечами і рапирами, Ми постаралися представити для вас найбільш цікаві і затягують ігри про бійки зі зброєю!

  Варто відзначити, що цей жанр сподобається в основному хлопчиків. Також, варто пам'ятати, що більшість ігор призначено для дітей старше 13 років. В ігровій всесвіту, жанр таких бійок називається слэшером. На відміну від файтинга, в ньому використовуються по мимо прийомів рукопашного бою, ще й будь-які бойові пристосування, крім стрілецької зброї, винятком можна назвати тільки метальні ножі і сюрікени, які присутні в багатьох слешер і вже стали однією з головних особливостей ігор про ніндзя і шпигунів.

  Найчастіше з-за присутності зброї, на відміну від файтинга, в слешер, немає великого вибору рукопашних прийомів, для використання яких, потрібно було запам'ятовувати довгі сполучення клавіш. В найпопулярніших представників жанру, кількість бойових прийомів обмежується 2-3 на кожний вид зброї. Завдяки чому, основна частина таких ігор випускається не на комп'ютері, а на портативних приставок зразок PSP, PS Vita і тд. Як і файтинг, дана категорія ігор ділиться на два виду:

  Аркадні

  У цьому виді найчастіше присутня хоч якийсь сюжет, у перших версіях він був досить примітивний, але зараз він навіть іноді буває цікавіше самого геймплея гри. Найчастіше, в таких аркадах, немає особливих комбінацій ударах, а для управління ударами використовуються лише дві клавіші, що значно спрощує процес проходження нових рівнів. До речі, саме рівні є основною відмінною особливістю будь-аркади. Головне правило в таких гра — це те, що кожен рівень тут, складніше ніж попередній, так як кількість ворогів збільшується, а їх сили помітно зростають.

  Симулятори бійок

  На відміну від аркад, тут все зосереджений саме на використанні різних прийомів і комбінацій ударів, причому в залежності від зброї, удари і комбінації будуть відрізнятися один від одного. Досвідченому геймеру запам'ятати їх буває досить важко, так що він в основному або використовується тільки звичайні удари, або запам'ятовує всього 1-2 комбінації, а ось більш просунуті гравці намагаються використовувати найбільшу кількість атак, для найбільш ефектного проходження рівня. Що стосується сюжету, то він може мати ключове значення, так і посередня, все залежить від розробників конкретного слешера.

  Давайте поговоримо про саму гру

  У ній вас переносить з 21 століття, в ті часи, коли гладіаторські бої вважалися нормою і не тільки ніяк не заборонялися громадськістю, а навпаки заохочувалися. Правда пускали на такі бої тільки рабів і злочинців, які і так були засуджені до смертної кари, або до тривалого тюремного ув'язнення, і, часом, надія на перемогу в турнірі була єдиною можливістю людини врятувати себе від ув'язнення. Грати в бійку зі зброєю ви будите саме за одного з в'язнів тюрми, засудженого до проходження турніру гладіаторів!

  У цій бійці у вас буде можливість придбати своєму головному героєві нові обладунки, мечі і іншу зброю, відкрити нові прийоми і комбінації, а також потренувати свої навички ближнього бою, але найголовніше це звичайно турніри! Взяти участь у турнірі можна буде підписавши папірус у спеціального людини знаходиться в кінці карти. За перемогу в невеликих турнірах ви будете отримувати гроші на які можна буде купувати речі і відкривати нові вміння. Перемагаючи в турнірах ви все ближче будете наближатися до своєї головної мети — свободи! До речі, на цих турнірах доведеться битися на мечах з купою суперників, деколи перевершують вас по силі!

  .