Гра Стратегія на двох - лорди війни

  Проходження

  Опис Гри

  Змагатися чия тактика і вміння керувати величезною армією набагато цікавіше з реальними людьми, ніж з дурним комп'ютером, тому ігри на двох, будь-яких жанрів, будуть завжди актуальні і затребувані у людей різного віку, починаючи від дітей і закінчуючи дорослими дядьками й тітками, яким нічим зайнятися. Для любителів колективних тактичних битв ми знайшли круту стратегію яка дозволяє дізнатися чия тактика крутіше!

  Напевно багато хто здогадуються, що битися один з одним, у віртуальному світі, набагато цікавіше ніж воювати з комп'ютером, так що гра з жанру на двох користуються величезним успіхом і мають широке поширення по всьому світу. Але стратегій на двох дуже мало. Дана гра це чи не єдине, що ми змогли знайти з цього жанру на просторах інтернету! Але потрібно відзначити, що ця гра досить цікава і мало чим поступається кращим представником жанру стратегій. Правда, незважаючи на оригінальність, мінусів у неї теж вистачає — наприклад огидна за сьогоднішніми мірками графіка і погано продуманий баланс сил.

  Через кілька років після створення цієї гри, завдяки її колосального успіху, було випущено продовження з поліпшеною графікою і деякими доробками в геймплеї, однак його досі немає у вільному доступі, так що ми не зможемо його викласти у себе на сайті. Але дуже пощастило всім власником телефону від компанії Apple. Спеціально для iphone була випущена мобільна версія цієї стратегії дозволяє битися зі своїми друзями в будь-якому місці використовуючи свій мобільний телефон! Причому покупка військ була спеціально перероблена під управління пальцями, так що проблем з керованістю у вас виникнути не повинно!

  Одиночні бої

  Як би дивно це не звучало, але стратегія на двох має ще і одиночний режим, в якому ви можете купувати собі нові війська, покращувати їх, а також захоплювати різні території на глобальній карті! Ваша мета в одиночному режимі — захопити всю карту здолавши всі держави представлені у вигляді різнокольорових князівств. Кожен колір відповідає за визначень тип військ, наприклад «Лісові жителі» і «Холодні болота». У спільному режимі ви самі зможете вибрати собі бік починаючи від звичайних лицарів і закінчуючи скелетами та орками!

  .