Гра Дельфін і кульок зума - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  У кожній грі є свій головний герой! Десь це кенгуру, десь жаби, іноді зустрічаються кролики і навіть таргани. На цей раз вам доведеться знищувати кульки ніким іншим, як дельфіном! Великим блакитним дельфіном, а дії будуть відбуватися під водою! Хоча гра дельфін і кульки — це типовий представник зуми, в ній є щось незвичайне.

  яка дитина не мріє потрапити в казковий світ і побачити на власні очі дельфіна? Нам здається таких дуже багато, але не у кожній сім'ї є кошти для того, щоб купити дорогу путівку в теплі краї і побачити цих добрих і чуйних морських мешканців! Наприклад, у такій країні як Домінікана існують спеціальні парки розваг, в яких крім унікальних ігрових автоматів, водних гірок, басейнів і смачних ресторанчиків є ще й спеціальні місця, де ви зможете поплавати в одному басейні з дельфінами виконують акробатичні трюки!

  Причому купання з ними повністю безпечно, так як ці риби самі по собі практично ні кому не можуть заподіяти шкоди і тим більше тут вони будуть дресированими і приученными бути акуратними з відвідувачами! Але якщо у вас немає можливості їхати так далеко, то ймовірність зустріти цих морських мешканців дуже мала, так що може бути краще попросити батьків накопичити грошей і не купувати дорогих іграшок, а потім відправитися в приголомшливе подорож в одну з теплих країн, де мешкають дельфіни!

  Інтерфейс і управління в зумі

  Гра дельфін і кульок зума вмістила в себе 48 рівнів, завдяки чому, зайняти вона вас зможе далеко не на один нудний вечір. Промальовування текстур тут дуже проста і виконана в спокійному стилі без надмірностей. Малюнки можна називати німого дитячими, але при цьому красивими.

  Стріляти дельфіном по кулькам ви будете покажчиком миші, який, потрібно наводити на ціль. Якщо ви не встигаєте знищити всі кульки і вони докочуються до кінця мотузки — то вони перемагають.

  .