Гра Чарівні індійські кульок зума - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Стрілянина кульками навряд чи кому-то зможе набриднути! А якщо гра зроблена якісно, має хорошу графіку і багато рівнів, то вона приречена на успіх.

  З-за гарної графіки, якісної музики та великої кількості рівнів, завантаження це зуми може займати багато часу, особливо у тих людей, інтернет яких до цих під підключений через модем. Про що нам повідає довідка цієї гри? У першому віконці нам розповідається про те, як знищувати кульки, але це на стільки просто, що б не будемо розповідати як це потрібно робити. У другому віконці розповідається як поміняти колір кульки, яким ви хочете вистрілити — досить натиснути пробіл і він змінитися. А також про те, що якщо ви будете висаджувати ланцюжки з 4 або більше кульок, то отримаєте додаткові бонуси і монетки. Ну і з останнього віконця ви дізнаєтеся,що для того, щоб пройти на наступний рівень вам потрібно буде заповнити смужку розташовану внизу екрану і знищити всі кульки.

  Хочемо знати більше

  Хочеться звернути вашу увагу на тематику цієї гри. Індія — це чудова країна, про яку, сучасним дітям відомо зовсім небагато. Гра чарівні індійські кульок зума відкриє перед вами завіси таємниці! Хочеться запитати, а з чим у вас асоціюється ця країна? Задумалися? І правильно! У більшості росіян вона взагалі не асоціюється ні з чим! Звичайно ті, хто відпочивав на Гоа можуть відповісти, що Індія-це райський курорт, але ж це далеко не вся країна! Хтось скаже що в Індії роблять дуже багато різних сортів чаю, а ще там мешкають слони.

  Вже ближче до істини, але це далеко не все, чим знаменита ця країна! Погравши в цю зуму ви зможете скласти приблизне враження про країну, і про те, як там жили і нині живуть люди, ну а потім ми радимо вам відкрити будь-туристичний сайт і почитати що ж цікавого можна знайти і чим примітний цей дивний і загадковий шматочок суші на неосяжних просторах нашої матінки Землі.

  Зума — індійський слон

  Гра складається з 24 рівнів мають постійно зростаючу складність проходження. Зайшовши в гру ми відразу звертаємо увагу на вражаюче різноманіття фарб і різних кольорів! Оформлення зуми, як і годиться, виконано в дуже красивому індійському стилі.

  Причому, кожне нове ігрове поле, у своєму оформленні, буде сильно відрізнятися що додасть додаткового інтересу у геймерів. Замість звичної жаби, стріляти ви будете з слона, як і годиться для індійської гри! В іншому, все дуже схоже на звичайну зуму. Внизу екрана у вас буде інформація про кількість життів (всього їх три), рівні і набраних очках. Насолоджуйтесь грою в індійські кульки, так як це мабуть один з найкращих і найцікавіших представників жанру!

  .