Гра Зума жаба - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Як була винайдена гра оповідає про жаби, що стріляє кульками? Важко відповісти на це питання, адже ні хто не знає як така ідея прийшла на розум розробникам!

  На відміну від інших зум — ця нескінченна і буде йти до тих пір, поки ви не програєте. З-за цього її можна назвати менш цікавою, але зате можливість потрапити в таблицю кращих геймерів безсумнівно надихає на досягнення найкращого результату. У грі зума жаба, кульки котяться по округлої лінії навколо жаби сидить на болотній лататті. Врятуйте тварина і не дайте м'ячиках докотитися до неї! Адже якщо ланцюжок добереться до кінця виконану лінії, то ви втрачаєте одну з трьох життів. При втраті всіх життів ви програєте.

  Що ми знаємо про жаб

  Як ви думає, часто в світі з'являються ігри в яких головними дійовими особами будуть жаби? Звичайно ні! Така несправедливість пов'язується з тим, що далеко не кожній людині можуть сподобатися ці істоти, а цільова аудиторія любителів жаб занадто мала! Однак трохи покопавшись в інтернеті, все ж можна знайти кілька крутих ігор де головними героями є саме ці зелені істоти, так що якщо ви любите їх також як і ми, то обов'язково пошукайте їх в інтернеті. А якщо ви хочете подивитися на жаб в реальному світі, то ми радимо сходити в зоопарк, так як в місті їх зустріти практично неможливо.

  Звичайно, якщо у вас є дача, то в сільських умовах, можна без праці знайти жаб! Причому у нас в країні їх водиться понад 100 видів, так що зустрівши одну жабу, не варто припиняти пошуки! Правда в цій зумі ми зможемо побачити тільки одну, причому найпоширенішу і нешкідливу зелену жабу, але нічого не поробиш. До речі, в реальному житті ці тварини не вміють кидатися кульками, але зате мають дуже довгим язиком!

  .