Гра Епоха Війни

  Проходження

  Опис Гри

  Перед вами перша частина однієї з найпопулярніших і відомих стратегічних серій ігор про війну. Тут вам належить пройти шлях розвитку людської цивілізації, починаючи від кам'яного віку і закінчуючи далеким майбутньому з космічними битвами і солдатами одягненими в спеціальні роботизовані костюми. Всього в цій частині вам буде доступно 16 різноманітних юнітів і 15 турелей здатних захистити вашу базу. Гра Епоха війни чудово підійде будь-якому любителю військових стратегій.

  Після завантаження ми потрапляємо в непогано оформлена головне меню, де на тлі неба і дерев красується переливаючись золотом напис Age of War (Епоха війни), а також трохи нижче показуються всі види героїв, починаючи від печерних людей і закінчуючи високотехнологічної космічної армією. А ще трохи нижче, під героями, розташоване меню, де ви зможете почати гру, подивитися інструкцію (правда, лише англійською мовою) і подивитися додаткові файли. Після натискання на кнопку «Play», ми бачимо 3 рівня складності.

  • «Normal» — це дуже легкий рівень складності, який відмінно підійде для дітей і підлітків не знайомих раніше з цим жанром і вирішили спробувати себе в такого роду стратегіях перший раз. На перших парах думати тут взагалі практично не потрібно, але вже до середини бою, щоб перемогти доведеться все-таки включити свій мозок і наймати всіх воїнів в потрібній послідовності, дивлячись за тим, як веде себе противник.
  • «Harder» — більш важкий, але все ж прохідний рівень, тут, вже навіть з самого першого бою за печерних людей вам доведеться продумувати тактику ведення бою, дивлячись за тим, які війська виставляє суперник і грамотно відповідаючи йому. Вам потрібно буде використовувати супер уміння і турелі, мова про яких піде нижче. Радимо вибирати саме цей режим, так як грати на ньому буде найбільш цікаво.
  • «Impossible» — це слово перекладається на російську мову як неможливо, що повністю визначає цей рівень складності. Війська противника тут будуть грамотно підібрані, а кількість ресурсів, наданих йому при початку битви буде дуже великим, так і досвіду йому буде йти значно більше, ніж вам.

  Які юніти в Епоху Війни

  У цій грі всього 3 види різних юнітів — це стрілки, воїни ближнього бою і посилені воїни ближнього бою. Однак поліпшення бази, юніти будуть удосконалюватися, а якщо точніше то ви будете переміщатися в часі, отримуючи під своє командування все більш розвинених персонажів. Всього вам буде доступно 5 епох — а саме кам'яний вік, середньовіччя, новий час, новітній час і майбутнє. При цьому, солдати кожної епохи, хоча за своїм класом і будуть схожі один на одного, по силі і захисту будуть сильно перевершувати своїх попередників, так що вам потрібно буде домогтися поліпшення бази як можна раніше! Крім персонажів, вам будуть доступні і захисні вежі, які ви зможете прикріпити до своєї бази, отримуючи додаткову допомогу в отбивании атак супротивника! От і все, а тепер давайте поговоримо про стратегічне пристрої гри.

  Пристрій ігри

  Вибравши рівень складності ми відразу потрапляємо на полі бою, де буде видно дві бази — вашу (ліворуч) і супротивника (праворуч). Вашим завданням буде будь-якими засобами не дати знищити вашу базу і при цьому знищити базу супротивника! Причому зробити це можна на будь-якому розвитку епохи, але найчастіше перемогти виходить тільки до кінця гри, на останній стадії розвитку. Що стосується розстановки військ, то радимо вам звернути увагу на той факт, що стрілки, можуть стріляти у ворогів навіть якщо перед ними стоїть один дружній юніт, а деякі стрілки (наприклад супер воєн на останній стадії розвитку, за 150.000 золота) можуть атакувати противника навіть через двох ваших героїв. Зазначимо, що у цій грі, у бійців ближнього бою хороша захист, а у стрільців навпаки погана. Хоч юніти далекого бою і можуть атакувати мечем, їх сила буде дуже низькою. А ще, ми радимо поставити турель на самому початку розвитку, і оновлювати її по мірі необхідності (якщо ви в даний момент обороняється).

  .