Слизер Іо (Слизар Іо)

  Проходження

  Опис Гри

  Життя віртуальних черв'ячків сповнена фантастичного азарту – їм треба їсти, рости і полювати на інших плазунів істот! Всі учасники багатокористувацької локації прагнуть підставити свій бік під рух інших черв'яків. Адже так натолкнувшееся створення розсипається на сяючий корм. Він дуже поживний і дозволяє швидко вирости. А чим більше в цій грі ваш персонаж, тим краще вважається результат.

  Онлайн гра Слизер Іо (Слизерио) дозволяє грати в неї дуже довго – деякі екземпляри тут досягають фантастично величезних розмірів. Щоб такого досягти, вам треба продумано управляти черв'яком, уникати провокацій інших гравців, завжди шукати корм і намагатися руйнувати великих конкурентів. Збирайте манну і розвивайтеся! Слизар Іо (ще одна назва аркади) зробить ваш день веселіше!

  Слизер Іо — грати і вигравати

  Для того, щоб зайти в гру, ви можете просто натиснути на зелененьку кнопку «play», або можете ввести «Nickname» свій нік і зробити свою змійку більш персональний. Крім того, якщо ви наберете багато маси і потрапите в топ, то там буде відображатися ваш нік. У топ, на відміну від приймача Слизар Іо (Слизерио) — Агарио, тут може потрапити будь-хто, адже коли велика змійка врізається, ви можете повністю поглинути її енергію і якщо вона була в топі, то у вас є велика ймовірність теж туди потрапити.

  ваша Головна перешкода на шляху до топ це лаги, але так як гра ще досить нова, а грає в неї зараз дуже велика кількість людей, то з ними нічого не поробиш. Також щоб отримати невелику перевагу на іншими змійками разварите гру на всю ширину вашого монітора. Для того, щоб відкрити Слизер Іо на весь екран, достатньо просто натиснути на відповідну кнопку зеленого кольору, розташовану відразу над віконцем самої аркади.

  Як поставити скін в Слизер Іо

  Для того, щоб встановити особливий скін на свого героя, вам необхідно виконати ряд простих дій, причому, що важливо, отриманий результат зберігається навіть при виході з гри. Для того, що встановити скін в, натисніть на одну з кнопок розташованих у нижньому правому куті екрану (твіттер чи фейсбук).

  Слизер Во

  Після того як ви натиснете, нічого не станеться. Однак потім досить оновити сторінку в браузері, натиснувши на кнопку зі стрілочкою в верхньому меню браузера або скористалися поєднанням клавіш «Ctrl + R», таке поєднання повинно працювати в будь-якому браузері і перезавантажувати сторінку з грою. Після виконаних маніпуляцій у лівому нижньому куті екрана з'явиться черв'ячок, натиснувши на який, ви зможете змінити скін в Слизер Іо на будь-який інший з більш ніж 15 варіантів.

  Слизерио і інші назви

  З-за того, що назва офіційної версії гри читається дуже дивно, виникли серйозні плутанини в тому, як називати цю гру. Одні називають її Слизер Іо, інші згадавши змійку, звуть її Змійкою Іо, треті пишуть назву Слизерио разом. Але так чи інакше всі намагаються потрапити на одну і ту ж гру, яка стала всього за пару тижнів справжнім хітом. Про що в першу чергу свідчить те, що багато популярні видеоблогеры, начебто EeOneGuy за останні тиждень зняли огляди на аркаду, які набрали вже багато тисяч, а деякі відео і по мільйону переглядів.

  Можливо, саме з-за цього Слизер Іо так швидко набрала популярність в російському сегменті інтернету і залишається тільки гадати, що буде з нею далі.

  .