Гра Аліса в країні чудес - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Гра Аліса в країні чудес об'єднала в собі два великих культурних надбань людства – геніальну книгу Льюїса Керрола і прекрасну гру Супер брати Маріо. Дівчинка на ім'я Аліса, проникла в чарівну країну, населену загадковими і небезпечними істотами. На шляху до головного боса, червової королеві, їй треба збирати золоті монетки, які надають додаткові життя, і пити магічні зілля, від яких вона росте або отримує фантастичні здібності.

  Стрибаємо на голови ворогам і збираємо зілля

  Аліса в країні чудес грає проти злочинців їхніми ж методами – якщо хтось намагається погрожувати її життя, дівчинка стрибає йому на голову і таким чином вибиває негідника за межі віртуальності. Ця методика працює не з усіма істотами. Наприклад, так легко можна розправитися з жабками. Але якщо стрибнути на ожилий феєрверк, то відбудеться вибух і сама Аліса сильно постраждає.

  Гра Аліса в країні чудес

  Під час пригод Аліси ви побачите розсипані по локаціях монетки. Це важливі артефакти, які не варто упускати. Сто монет трансформуються в одну ігрову життя. А вони вам знадобляться, адже гра з Алісою сповнена різноманітних небезпек. Це і несподівані провали в грунті і вилітають з схованок отрути...

  Якщо ви грали в Маріо, то вам знайомий метод цього водопровідника добувати приховані артефакти – він підстрибує, виставивши кулак, і вдаряє по ширяє в повітрі платформ. Те ж робить і Аліса. Так вона вибиває монетки і магічні зілля. У казці дівчинка змінювала своє зростання, коли що-небудь з'їдала. Те ж відбувається з нею і в грі – коли вибивається пляшечку з синьою рідиною, його варто підхопити, і так збільшити розміри ігрової героїні.

  Навчаємося стрільби і досліджуємо потаємні печери

  Гра Аліса в країні чудес містить два ступені розвитку персонажа. Випивши зілля зростання, дівчинці варто продовжити шукати зілля, і рано чи пізно їй попадеться зелена рідина. Вона дає здатність стріляти руйнівними снарядами. Ці постріли дозволяють знищувати ворогів з безпечної відстані. Варто уважно дивитися на те, яке зілля вибивається із схованок – не можна брати червоне! Це отрута, від якого Аліса гине.

  У своїх іграх Маріо міг спускатися в труби, потрапляючи в потаємні місця, наповнені монетками. То ж вдається робити і Алісі. Ось тільки вона проникає в капелюхи – спробуйте натиснути стрілку вниз, коли героїня стоїть на великому циліндрі. У грі треба пройти до кінця декількох захоплюючих рівнів.

  .