Гра Бармен

  Проходження

  Опис Гри

  Алкоголь – найнебезпечніший ворог людини, руйнує здоров'я, вбиває мислення і поступово перетворює життя в похмуре і безрадісне існування. Ця отрута противний на смак, і щоб звикнути до нього, люди додають в коктейлі зовсім небагато высокоградусного пійла, розбавляючи його солодкими і ароматними напоями. Захопившись коктейлями, люди непомітно для себе перетворюються у алкоголіків – розуміти цей механізм важливо, щоб самим не потрапити на страшну пастку.

  Гра Бармен розкриває секрети приготування коктейлів. На полицях стоїть безліч пляшок. Навівши на них вказівник миші, ви прочитаєте назву. Натисність, і бармен візьме в руку пляшку. Кнопка на стійці змушує його наливати напій у ємність для змішування. Коли вона заповниться, треба активувати струшування і натиснути кнопку обслуговування – працівник бару, як типовий алкаш, наллє сам собі.

  Експериментуючи з різними компонентами, можна створити що-небудь смачненьке, за що гра нарахує бармену багато бонусних очок. Або ж створити таку отруту, від якої у нещасного ігрового персонажа розірве голову. Варто уважно подивитися на страждання бармена, щоб розвіяти у себе помилкові романтичні уявлення про алкоголь!

  .