Гра Роги і копита - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Для вечірки на фермі потрібно регулярно постачати молоко і цим займається бик Отіс, герой мультфільму Роги і копита. За обмежений час раунду йому треба накопичити певну кількість бонусів.

  Слідкуйте за бажаннями звірів і часом

  Коли гості на вечірці хочуть випити молока, в дверях їх імпровізованого нічного клубу з'являється один з биків, показуючи у вигляді іконок, які пляшки і в якій кількості треба доставити. Крім звичайного молока, гра Роги і копита розсипала в локації також шоколадне та ягідне. Вони відрізняються один від одного кольором і Отісу треба подавати друзям саме те, що вони попросили.

  Пляшечки з молоком часто розташовуються на узвишші, і щоб дістати їх, мультяшний бик показує дивовижну стрибучість. Він навіть може дотягнутися до особливо далеких артефактів, якщо скористається натягнутими проводами, як батутом. Це також знадобиться, щоб підхопити корисні об'єкти: додаткові бонуси, ігрові спроби і час.

  Щоб наближення світанку не призвело до переривання багатоденної вечірки, Отісу слід за ніч набрати певну кількість очок. Гра Роги і копита обмежила місткість підноса мультяшного персонажа. Так як на ньому виявляється все молоко, повз якого пробігає Отіс, то для потрібного виду може просто не залишитися місця. Набравши зайве, можна скинути його в спеціальну урну поруч з фермою.

  Отісу в грі треба побоюватися пронирливий сусідки. Та прагне довести розумність тварин на фермі і буде рада підловити їх під час вечірки. Вона періодично оглядає ігрову локацію, наводячи на неї промінь ліхтарика. Отісу не можна в нього потрапляти йому варто чи просто уникати світла, або прикидатися звичайним биком, що стоїть на чотирьох ногах. Така уловка призводить до втрати молока і збір треба починати спочатку. Чим раніше доставити замовлення на ферму, тим більше бонусів отримає Отіс.

  .