Гра Вольт - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Пес Вольт, герой популярного мультика, дуже любить свою подругу, дівчинку Пенні і готовий заради неї навіть ризикувати життям. Ось і зараз, коли Пенні була викрадена лютим лиходієм, Вольт відправився рятувати її. У грі ви допомагаєте герою розправлятися з пастками, розставленими негідником – це високотехнологічні бомби", що спрацьовують від торкання і після закінчення певного часу. Гра Вольт дає ефективний інструмент руйнування таких хв. Як і в своїх кіно-пригоди, пес має тут унікальним лазерним поглядом. Йому треба підійти впритул до розташованих в різних частинах локації сенсорам, а потім активувати енергетичні потоки і знищити небезпечні пристрої.

  Діяти швидко і чітко

  Кількість сенсорів в кожній частині локації обмежена, але вони розташовані на відстані один від одного і відрізняються рівнях. Вольт здатний стрибати по лавках, карнизів і інших віртуальним опор. Вам треба підвести героя послідовно до кожного з сенсорів. Причому зробити це слід до того, як індикатор на них заповниться червоним кольором. Пес повинен стати поруч з приладом, але не заступити його – а інакше його лазерний погляд виявиться неефективним. Так як годинниковий механізм бомби поставлено на дуже короткий період, виконати ігрове завдання треба максимально швидко. І ваші дії повинні бути бездоганно чіткими – у Вольта просто немає часу на непродумані стрибки і зайві переміщення перед сенсорами.

  За умовами гри Вольт повинен побоюватися самої бомби. Вона реагує на дотики, випускаючи сітку. Щоб такого не сталося, пастку треба обережно обходити стороною. Затримавшись з відключенням сенсорів або торкнувшись міни, Вольт втратить одну ігрову спробу. Їх дається зовсім небагато, і їх варто берегти – адже шлях до Пенні буде довгим і напруженим. Все ж не треба засмучуватися через невдачі у грі. Сприймайте це як тренування, яка в нових спробах проходження допоможе досягти мети легше і швидше. Щоб отримати додаткові бонуси, подхватывайте в грі артефакти блискавки.

  .