Гра Весела ферма 2 грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Власник ферми вирішив закинути всі справи, довірив своє господарство керуючому, а сам вирушив насолоджуватися відпочинком на морському курорті. Дуже скоро йому зателефонував мер найближчого до фермі містечка і повідомив, що жадібний капіталіст Великий Бос змушує підприємців закривати свої справи в місті та за безцінь скуповує їх бізнес. Він планує перетворити затишний сільський куточок у брудний і галасливий індустріальний центр, який буде приносити йому чималий прибуток. Єдиною надією на порятунок стала ферма. Якщо її господар повернеться додому і забезпечить молоком і борошном залишилися працювати в місті молочника і пекаря, це дасть хороший поштовх до розвитку економіки і врятує поселення. Гра Весела ферма 2 пропонує взяти ферму під своє управління і довести її, а разом із нею й місто, до процвітання.

  Зосередьтеся на доставці продукції

  Керуючий на фермі підтримував в пристойному стані корівник і млин, тому в грі ви зможете регулярно отримувати мішки з борошном і пляшки з молоком. Вони з'являються неподалік від місця свого виробництва, і щоб завантажити ці товари на вантажівку, треба перетягнути їх курсором миші вже підготовлені коробки, що стоять на спеціальних піддонах. Як тільки це буде зроблено, автомобіль сам собою поїде до місця вантаження. А коли він прибуде, коробки опиняться в його кузові.

  Гра Весела ферма 2

  В нижньому меню ви побачите ігрові повідомлення про те, що якась продукція вже підготовлена до навантаження. Клікнувши на зображення мішка або пляшки, ви переміщаєте огляд до корівника або до млина. Якщо не збирати товари, їх виробництво припиниться. А адже на них в місті завжди є попит! У верхньому меню ви знайдете іконки підприємців. Спочатку там є тільки молочник і пекар. Клікаючи на них, ви зміщуєте огляд до відповідних магазинів у місті. Тут у правому нижньому куті ігрового екрана з'явиться меню відвантаження товарів. Вибирайте, що ви будете продавати, і натисніть кнопку доставки. Вантажівка відразу ж відправиться в шлях, а наприкінці поїздки на ваш рахунок перерахуються віртуальні гроші.

  Розвивайте ферму і містечко

  У грі Весела ферма 2 треба виконувати певні завдання в кожному з раундів. Наприклад, виконати певну кількість продукції або заробити потрібну суму грошей. Дуже скоро місії почнуть стосуватися розвитку фермерського підприємства. Першою додасться лісопилка, що дозволить продавати в місто дошки. Поліпшення ферми дасть потенціал до розширення і для міських жителів. Так, дошки знадобляться пекарю для конструювання великої печі і збільшення виробництва. Коли піч буде готова, ви зможете продавати йому комплект з мішка борошна і пляшки молока, щоб з них приготувалася смачна випічка. Вона дає більше грошей, ніж просто продаж борошна.

  Гра Весела ферма 2

  Поступово в місті будуть відкриватися і нові підприємства. Одним з перших з'явиться столяр. Для його роботи потрібні дошки і ви зможете поставляти їх, отримуючи з цього додатковий прибуток. Потім виникнуть і інші види міського бізнесу, потребують вашої продукції.

  Також ви зможете розширювати свої території, щоб збільшувати асортимент товарів, що продаються. На це йдуть гроші, зароблені на виконанні замовлень. Перед купівлею нової зони варто прочитати, що можна в ній робити. У деяких випадках варто відкласти придбання чогось дешевого і накопичити трохи засобу на щось більш суттєве. Наприклад, замість збільшення обсягів виробництва борошна, зайнятися продажем м'яса, сиру і картоплі.

  Виконуйте спеціальні завдання і отримуйте нагороди

  Іноді городяни будуть просити вас виконати спеціальні замовлення, що потребують першочергової уваги. Приміром, вони зберуться влаштувати велике свято, і їм в певний час знадобиться то випекти булки, то підготувати меблі, то накопичити молока. Виконання цих завдань дасть додаткову нагороду за проходження рівня. Особливі призи у вигляді золотих, срібних чи бронзових кубків видаються за швидкісне досягнення цілей раунду.

  Гра Весела ферма 2 нагороджує і унікальними медалей за різні досягнення. Вони поступово накопичуються в спеціальній кімнаті трофеїв. Зможете її заповнити до моменту проходження всіх ігрових етапів?

  .