Гра Операція на попі для дівчаток - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Ви напевно зустрічали дуже багато ігор про лікарню. В одних іграх ви були менеджером лікарні та пацієнтів розподіляли по різних кабінетах. В інших ви самі були лікарем і займалися лікуванням хворих. Причому хворими могли бути не тільки люди, але і тварини, чиє лікування буде ще більш важким. Але знайти ігри про лікування тварин можна в спеціальній категорії на нашому сайті, а тут ми займаємося лікуванням людей.

  Лікувати людей дуже непросто, адже існують тисячі різноманітних хвороб і лікар має розбиратися у всіх них. Однак знайти такого лікаря зовсім не просто, тому лікарі поділяються за професіями, кожен з яких відповідає за певний орган або систему органів. Гра операція на попі для дівчаток розповість про доктора, який займається травною системою. Відразу зазначимо, що ця гра не має ніякого відношення до медицини і створена швидше для сміху, так як ні один лікар не стане проводити подібну процедуру. Так що поставтеся до гри з гумором і не повторюйте нічого подібного вдома!

  Гра Операція на попі

  Робити операцію тут буде зовсім незвичайний доктор, професор, володіє широким спектром медичних знань і є за сумісництвом динозавром! Професор динозавр вважається кращим лікарем в клініці, так що не дивно, що саме до нього потрапив наш незвичайний пацієнт. Пацієнт цієї гри з вигляду звичайний хлопчик, який скаржився на сильний біль у животі. На початку лікарі клініки порахували, що нічого несерйозно, але на всяк випадок зробили Рентген. І після рентгена стало зрозуміло, що випадок зовсім не звичайний і щоб допомогти хлопчикові потрібен професійний доктор! Завдяки рентгену, зробленому хлопчикові, стало зрозуміло, що у нього в шлунку застрягла собача кісточка, яка не може вийти назовні.

  Трохи подумавши, професор динозавр вирішує зробити операцію на попі пацієнта і витягнути кісточку прямо з шлунка з допомогою пінцета. Це буде зовсім не просто, але зробити таку операцію може тільки динозавр, завдяки його лапах, що здатні розтягуватися і зменшуватися в ширину. Так що попа хлопчика точно не постраждає, а відчуття від цієї операції будуть для нього уроком на майбутнє, завдяки якому він добре подумає, перш ніж тягнути чергову гадати собі в рот. Ну а ви допоможете професійного лікаря виконати цю вельми пікантну процедуру.

  Як будемо робити операцію на попі

  Для того, щоб розібратися в тому, що вам потрібно буде робити, ми радимо для початку ознайомитися з травною системою людини.

  Процес травлення починається з ротової порожнини. Тут їжа подрібнюється і починає розщеплюватися завдяки виділенню слини. Цікаво, що процес травлення запускається тільки від однієї думки про їжу. Мабуть, захотівши є, хлопчик вирішив підкріпитися собачої кісточкою, подумавши, що раз собачка може її з'їсти, то чому йому це буде не по силам. З ротової порожнини їжа потрапляє в глотку, звідки, завдяки м'язів глотки, проходить в стравохід. Сам стравохід зовсім невеликий за розміром і є сполучною ланкою глотку зі шлунком. Майже будь-яка їжа, проходить з глотки в стравохід всього за 3-5 секунд.

  Гра Операція на попі

  Ну а тепер ми підійшли до місця дії гри про операцію на попі — шлунок. Саме з шлунка і починається операція нашого професора динозавра, який повинен спробувати з допомогою пінцета витягнути кісточку з дитини. За формою, шлунок дуже нагадує мішечок, наповнений шлунковим соком. За допомогою цього соку і здійснюється процес перетравлення, завдяки якому частина їжі повністю перетравлюється, а частина перетворюється в однорідну масу, яка, через кілька годин направляється в тонку кишку. Ось тільки кісточка з'їдена хлопчиком не переварилася, що викликало сильні болі в області живота.

  У цій грі вам належить пройти шлях з шлунка до попи хлопчика, подолавши дванадцятипалу кишку, в якій триває всмоктування організмом корисних речовин і подальше перетравлення їжі. Далі ви потрапите в тонку кишку, яка потім переходить в товсту. Ну а товста в кінцевому рахунку приведе вас до попа, де і закінчиться наша операція. Грати в операцію на попі буде дуже цікаво не тільки дітям, але й дорослим, адже ця пізнавальна аркада зможе натренувати вашу реакцію і допоможе весело провести час.

  .