Гра Операція на пологи: одевалка для дівчаток - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Пологи є одним із найважчих випробувань у житті будь-якої жінки. Але майже кожна жінка справляється з цим важким випробуванням, завдяки чому на світ з'являються квіти нашого життя — діти. Однак сам процес народження дитини досить захоплюючий, особливо для маленьких дівчаток, тому в інтернеті можна нейти чимало ігор про вагітність і пологи.

  Давайте дізнаємося більше про пологи

  Перед тим як грати в гру операція на пологи, вам напевно буде цікаво дізнатися, що ж таке вагітність і як вона протікає в тілі дівчини.

  Після зачаття дитини, дівчина проходить через безліч труднощів, які їй доведеться подолати разом зі своїм чоловіком і лікарем. У тілі дівчини відбуваються неймовірні зміни, завдяки яким вона стає здатна виносити і надалі народити здорового малюка. Задовго до операції на пологи, під час першого місяця вагітності відбувається самий неймовірний етап розвитку малюка, в якому з мікроскопічного сперматозоїда виходить 5-6 міліметровий ембріон, у якого вже види зачатки серця, головки та інших частин тіла.

  На другому місяці вагітності, розвиток ембріона трохи загальмовується, але все одно відбувається дуже швидкими темпами. У цей час у ембріона вже чітко видно ніжки, ручки й голова, а на самій голові проступають перші риси обличчя. До кінця другого місяця дитина здобуває можливість рухатися. На третьому і четвертому місяці у дитини закінчують формуватися всі внутрішні органи, а зростання плоду, до кінця 15 тижні може досягати 15 сантиметрів. Крім формування внутрішніх органів, починає розвиватися і мозок, який відповідає за розумові здібності плоду.

  Починаючи з 5 місяця, з'являються перші труднощі. До пологів залишається ще 16 тижнів, але у матусі вже не вистачає поживних речовин і кальцію, починаються болі по всьому тілу, судоми, скачки тиску. Жінка постійно відчуває втому і сонливість. C 29 наділи живіт починає сильно збільшуватися, а дитина набуває можливість чути, що відбувається зовні. На 39 тижні до пологів залишається вже зовсім небагато, носити дитину стає набагато важче, ніж раніше, а живіт ще більше збільшується. В цей період малюк важить вже більше 2 кілограм. Ну а на 9 місяці настають довгоочікувані пологи і проводиться операція по вилученню малюка.

  Що ми будемо робити в грі

  Гра операція на пологи для дівчаток дозволить вам стати медсестрою, яка приймає пологи у матусь з пологового відділення. Така медсестра повинна бути дуже привабливою і красивою, так що вам потрібно буде одягнути. Виберіть для неї найкрасивіше вбрання, адже першим, що малюк побачить, стане саме ця дівчина. На вибір в грі надає більше 20 варіантів одягу і більш 100 різних предметів! З'єднайте їх разом і створіть унікальний наряд, який ви зможете зберегти на свій комп'ютер або роздрукувати на принтері.

  .