Гра Лікувати людей для дівчаток - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Дівчатка дуже люблять грати в доктора, адже лікувати свої іграшки і членів своєї сім'ї дуже захоплююче. Раніше, спеціально для того, щоб маленька дівчинка змогла стати доктором, для неї купувалися медичні набори складаються з іграшкового градусника, стетоскопа, солодких таблеток, шприців та інших атрибутів цього доктора. Тепер всі ці атрибути замінили комп'ютерні ігри, в яких дівчата можуть стати професійними лікарями і лікувати віртуальних пацієнтів, якими можуть бути як звичайні люди, так і тварини. Проте мова зараз піде не про симуляторі лікаря, а про дещо набагато більш цікаве.

  Кожен з вас, напевно, багато разів бував у лікарнях і лікувався у різних лікарів, але багато хто хотіли створити свою медичну клініку? Гра лікувати людей для дівчаток дозволяє вам не тільки створити свою лікарню, але ще й зробити її самою популярною в місті. Так що ця гра чудово поєднує в собі симулятор лікарні і економічну стратегію, в якій потрібно стежити за кількістю зароблених грошей і рівнем щастя пацієнтів.

  Геймплей гри про лікування людей

  Щоб стати адміністратором великий лікарні і почати лікувати людей, для початку потрібно починати з малого, тому гра розділена на 10 рівнів і 1 навчання. На самому початку вам запропонують пройти навчання від якої не можна буде відмовитися, але воно не займе у вас багато часу. У навчанні до вас, поки ще зовсім маленьку лікарню, доведеться дівчинка, яка спробує знайти реєстратуру. Вам потрібно проводити цю дівчинку до столика реєстрації. Для цього візьміть її за допомогою мишки і перенести до столика адміністратора. Після невеликої консультації, дівчинка прийме рішення зробити масаж, так що вам потрібно проводити її до масажного кабінету і так як ви поки є єдиним лікарем, зробити масаж. На цьому навчання буде закінчено і ви зможете перейти до першого рівня.

  Гра лікувати людей на першому рівні стане більш важкою, так як кількість клієнтів збільшиться, а стійок в лікарні стане більше. Крім того, у вас з'явиться перший лікар. Постарайтеся обслуговувати клієнтів як можна швидше, інакше вони почнуть сердитись і або ви взагалі не отримаєте грошей, так як ваші клієнти підуть, або отримаєте, але рейтинг клинки впаде. А адже чим більше рейтинг клініки, тим більше грошей ви зможете заробити. З кожним новим рівнем гри, клієнтів буде ставати більше, так що і обслуговувати їх потрібно швидше. Якщо ви будете зволікати і занадто багато ваших пацієнтів підуть з клініки, то рівень доведеться проходити заново.

  .