Гра Робити операції для дівчаток російською мовою - грати онлайн бесплатн

  Проходження

  Опис Гри

  Симулятори операцій є дуже захоплюючим жанром флеш ігор, адже в них у дітей з'являється можливість не тільки весело провести час, але і зрозуміти, як влаштований людський організм. В іграх про операції немає страшних сцен і насильства, а всі картинки адаптовані під дитячу психіку, завдяки чому вони підходять для всіх, кому вже виповнилося 14 років. В інтернеті можна знайти чимало подібних ігор, але особливо цінними є ті, які переведені на російську мову. І гра розміщена на цій сторінці повністю на нього переведена!

  Гра Робити операції для дівчаток розповість про цікавий випадок, що стався в одній з американських клінік. Дівчинка, на ім'я Катя, грала у футбол разом зі своїми подружками, але м'яч полетів за залізну огорожу. Катя побігла за ним і вирішила не обходити огорожу навколо, а перелізти через неї. Це рішення стало фатальним, і перелазячи через сталеві шипи на огорожі, Катя посковзнулася і випадково попала прямо на один з них проколів собі стегно. Причому рана виявилася дуже серйозною, так що потерпілій терміново потрібна ваша допомога.

  Після огляду чергового лікаря, було вирішено передати Катю вам, так як із-за того, що рана від шипа дуже глибока і велика по ширині, їй потрібна термінова операція з трансплантації шкіри зі здорової ділянки стегна на пошкоджений, завдяки чому рана зможе зажити набагато швидше і від неї не залишиться майже ніяких слідів.

  Як ми будемо робити операцію

  На початку гри вам потрібно буде взяти ділянку шкіри зі здорового стегна пацієнтки. Для цього потрібно спочатку обробити цю ділянку дезінфікуючому засобом. Це необхідно для того, щоб не занести в рану інфекцію. Для того, щоб обробити область, потрібно взяти в руки пінцет і ватку, промокнути її спеціальної рідини, після чого змастити ваткою місце операції. Далі, з допомогою спеціального маркера виділяємо область трансплантації. Брати шкіру ми будемо з допомогою цікавого пристосування під назвою Дерматом, яке призначене для зняття тонких шарів шкіри.

  Перш ніж робити операцію, потрібно зібрати Дерматит. А ось після складання, ви як справжній хірург, зможете відрізати шматок шкіри, для подальшої його пересадки на рану. Після того, як ви скористаєтеся Дерматомом, ранку відразу потрібно буде закрити рушником, щоб зупинити кровотечу. Далі, вам належить взяти відрізаний шматочок шкіри і збільшити його в обсязі, для того, щоб він зміг покрити більшу область ранки.

  Як тільки шкіра буде підготовлена, гра переносить вас на другий етап операції. Тут від вас спочатку потрібно пришити взятий ділянку шкіри до рани, після чого потрібно докласти губку, яка допоможе в загоєнні рани, зупинці кровотечі. Для того, щоб губка щільно прилягла до шкіри потрібно відкачати з неї повітря. Зробивши всі ці маніпуляції, вам залишиться тільки накласти пов'язку і Катя буде майже здорова! «Гра робити операції» має декілька режимів проходження починаючи від звичайного і закінчуючи більш важким, на якому вам буде даватися менше часу.

  .