Гра Віртуальна хірургія: операція на вусі - грати онлайн безкоштовно російською мовою

  Проходження

  Опис Гри

  Хірург — це одна з найдавніших і затребуваних професій. Ще в давні століття, при важких травмах, люди проникали в тіла інших людей, для того, щоб зупинити кровотечу і закрити рану. А ось перші вже більш менш професійні операції стали проводитися починаючи з 16 століття, тоді-то і з'явилися перші хірурги. Сьогодні, хірургія — це одна з найбільш відповідальних і важких професій, адже для таких лікарів властиві дуже важкі як психологічні, так і фізичні навантаження.

  Лікарям цієї професії доводиться стикатися з самими важкими та страшними випадками, так що завжди треба бути напоготові зробити все, щоб врятувати пацієнта. Крім важкої роботи, сам лікар повинен володіти широким спектром медичних знань і постійно проходити практику, навчаючись новим методам проведення операцій. Так що, щоб стати професійним хірургом необхідно не тільки закінчити вищу медичну освіту, але і протягом усього життя підвищувати свою кваліфікацію в спеціалізованих закладах. Гра Віртуальна хірургія: операція на вусі дозволить будь-якій людині, навіть не має медичної освіти, спробувати себе в ролі хірурга і провести операцію додавання імплантату в вухо.

  Як будемо робити операцію

  До вас у лікарню поступив хлопчик Боря, у якого за останні кілька місяців відбулося погіршення слуху більш ніж на 60%, що не дає йому нормально спілкуватися з однолітками. Лікарями було прийнято рішення встановити Борі імплантат, який покращить його слух і дозволить йому як і раніше спілкуватися зі своїми друзями.

  Гра про віртуального хірурга починається з того, що вам потрібно зробити Борі анестезію. Для цього використовуйте шприц і анестетик. Потім доведеться збрити частина волосся з голови Борі. Візьміть крем для гоління і нанесіть його на голову, а потім скористайтеся бритвою. За допомогою маркера відзначте місце розрізу і зробіть його з скальпелем. Зупиніть кров електродами і розширте надріз. Далі необхідно з допомогою дриля зробити дві дірки, одну для імплантату, а другу для його контактного проводу. Гра про операцію на вусі майже завершена, залишилося пришити імплантат з допомогою ниток і залити кістковим цементом другу дірку, а потім зашити місце розрізу. Вітаємо, тепер Боря буде чути набагато краще. Віртуальна хірургія — це один з найцікавіших жанрів ігор медицину.

  .