Гра Операція на людях - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Якщо ви не професійний хірург, то не варто братися за скальпель в реальному житті, але от у грі ви можете спробувати себе в ролі хірурга рятує життя пацієнтам. Завдяки серії ігор про операції ви зможете більше дізнатися про організм людини, познайомитися з поширеними захворюваннями і з користю провести свій час.

  Гра операція на людях розповість вам історію хлопчика Саші, який раніше дуже любив кататися на скейтборді. Але як відомо, скейтборд дуже болісний, тому під час невдалого падіння Саша пошкодив собі коліно. Поки ще невідомо, що сталося з коліном хлопчика, але скоріше всього це перелом, так що для початку вам потрібно зробити рентген, відвівши Сашу в спеціальний кабінет.

  Проводимо операцію на людину

  Зробивши рентген, ми розуміємо, що у Саші серйозно пошкоджено коліно, а саме права частина меніска. Меніски — це еластичні прокладки, завдяки яким вага тіла переноситься не на одну точку кістки, а поширюється майже по всій її поверхні. Якщо з меніском щось трапляється, це означає, що вага тіла більше не може раціонально розподілятися по всій поверхні кістки і людина майже не зможе ходити. Меніски вважаються одними з найбільш важливих частинами будови колінного суглоба.

  Так, щоб Саша знову зміг ходити, йому потрібно зробити операцію з виправлення меніска. Для початку операції вам потрібно збрити з ніг волосся, так як якщо цього не зробити, вони можуть послужити джерелом інфекції, та й просто будуть мішатися хірурга. Так що беріть крем для гоління, струшуйте і наносите на шкіру, після чого сбривайте волосся.

  Коли всі волоски будуть збриті, прийшов час простерилізувати місце операції за допомогою пінцета і ватки з обеззараживающей рідиною. Коли стерилізація закінчиться, зробіть укол знеболюючого, щоб Саша не відчував болю і міг спокійно перенести процедуру.

  Ну а коли знеболювальне подіяло, можна приступати до операції — беріть скальпель і робіть надріз на коліні. Зробивши надріз, потрібно взяти шприц і наповнити коліно фізіологічним розчином. Тепер вам потрібно поквапитися, адже час починає йти дуже швидко, а воно обмежене 3 хвилинами. Зробивши два нових надрізу вставте в один з них артроскоп, щоб побачити, що сталося з меніском. Зрозумівши, що він порвався, вам доведеться видалити порвану частина меніска за допомогою ножиць, а потім закруглити його краю рашпілем. Зробивши цю процедуру вас можна привітати, адже операція закінчена! Залишилося вийняти артроскоп, зашити надрізи, заклеїти їх пластиром і забинтувати саме калено. Ігри операції на людях дуже захоплюючі, так що радимо вам повернутися в основний розділ і пройти ще кілька з них.

  .