Гра Доктор: операція

  Проходження

  Опис Гри

  Лікар — це не професія, це покликання завжди бути поруч і допомагати у скрутну хвилину, допомагати безкорисливо і безоплатно. Гра Доктор: операція – допоможе вам зайвий раз переконатися в цьому. Володіючи досить простим сюжетом, вона тим не менш, затягує з першої ж секунди. Юнак Максим хворий, його самопочуття залишає бажати кращого, і він приходить у вашу лікарню, щоб з'ясувати причину своїх страждань. Обстеження показує, що з його мигдалинами не все в порядку. Консервативне лікування тут безсилий, тому залишається один вихід – операція. Увага, ваш вихід. Не баріться, доктор, операцію потрібно проводити прямо зараз.

  Операційна вже чекає свого пацієнта, всі інструменти і пристосування готові та простерилізовані – можна приступати. Але не забудьте зробити своєму підопічному анестезію. Гра грою, але правила лікування необхідно дотримуватися неухильно.
  Інтерфейс програми вражає своєю простотою і функціональністю одночасно. Все, що потрібно для роботи, тут під рукою, немає потреби втрачати час на пошуки чогось важливого. Крім цього, гра радує і барвистим оформленням, яке напевно багатьом припаде до душі. Ну що ж, не будемо втрачати часу на розмови – одягаємо халат і приступаємо до роботи. Операція починається.

  .