Гра Круті гонки грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Гра Круті гонки пропонує побудувати кар'єру пілота спортивного боліда. Чемпіонат складається з кількох трас, і кожну виходить проходити кілька разів, щоб накопичити достатньо грошей для отримання ліцензії на наступний заїзд і для удосконалення свого автомобіля.

  Ігрові боліди дуже схожі на техніку знаменитих гонок Формула 1. Як і в реальних змаганнях, успіх пілота багато в чому залежить від технічних характеристик його машини. Спочатку гри ви керуєте найпростішим апаратом. При дійсно високому рівні майстерності, ви зможете фінішувати на ньому лідером у першому заїзді. Але без проведення апгрейдів, вже друга гонка буде даватися значно важче – в нових гран-прі і траса стає хитромудрими, і суперники більш умілими.

  Пройдіть всі 16 етапів покращення боліда

  Краще всього поставити перед собою високу мету і неухильно до неї рухатися. Наприклад, можна вирішити переходити до чергової крутий гонці в грі тільки тоді, коли на поточному етапі ви фінішіруете в першій трійці. Причому до досягнення такого результату одержувані від заїзду гроші не витрачаються на ліцензії, а повністю йдуть на апгрейд – так дуже скоро ваш болід стане на порядок краще, ніж у конкурентів, і зможе легко обганяти їх на трасі. А після переходу на нову трасу, ваша техніка зможе на рівних змагатися з лідерами, а не тіпає в кінець пелотона.

  Гра Круті перегони

  Для оновлення боліда в ігровому гаражі варто лише натиснути на одну кнопку. Від цього покращаться показники двигуна, системи гальмування та турбо-прискорення. Крім того гра Круті гонки містить чутливу систему налаштувань машини. Ви переміщаєте курсор по спеціальному трикутника, і це змінює основні характеристики.

  Демонструйте чудеса водіння і відкрийте унікальний супер-болід!

  Навіть з самої класної машиною слід пам'ятати елементарні правила швидкісного водіння. Наприклад, після набору швидкості на прямих ділянках треба злегка відпустити газ або навіть пригальмувати перед поворотом. А інакше болід може винести за межі траси, де він значно сповільниться і ризикує вибухнути від зіткнення зі стовпами та іншими перешкодам. Майстерність пілотування стане в нагоді і при обгоні суперників. У цьому процесі потрібно уникати зіткнень з їдуть попереду авто, що серйозно знижує швидкість.

  Успіхи на трасі добре винагороджуються грою! Завершивши всі заїзди в трійці лідерів, ви відкриєте доступ до супер-боліду. На ньому у вас буде більше шансів завоювати чемпіонський титул!

  .