Гра Супер зума для дівчаток

  Проходження

  Опис Гри

  Навіть стріляти кульками можуть бути спеціально для дівчат і зараз ми розглянемо таку гру. Дівчатка, на відміну від хлопчиків, дивляться на світ зовсім іншими очима. Так що будь-який контент, створений спеціально для них, повинен відповідати їх уявленням про світ. По-перше ігри для юних дам повинні мати улюблених мультяшних персонажів, по-друге відмінну музику і у третіх не дуже важкий геймплей. І тут є всі з цього списку! У цій зумі, дівчатка зможуть пограти за улюблених тварин з мультика Винкс. Улюблені відьмочки вже тут! Щоправда, самі вони сюди не прийшли, але зате їх милі вихованці вже тут як тут! Швидше допоможіть їм перемогти! Якщо ви хочете розважити свою дитину, то вітаємо вас у світі Винкс!

  Гра супер зума для дівчаток в поданні не потребує і як в неї грати повинна знати кожна юна красуня! Нагадаємо лише, що тут немає рівнів, а значить у вас всього одне життя. Якщо злі кулька переможуть, то потрібно заново набирати очки.

  Всім дівчаткам має дуже сподобається, що ця зума зроблена про їх улюблених героїв з мультика! Вихованці юних чарівниць — це дуже миленькі нагадують звірят левеня і лисеняти, тільки мають ззаду крила, а також зменшені в кілька разів! Але хіба можуть бути в чарівному світі звичайні тварини! Ні! Тільки нові, невідомі не одній простій людині істоти! Адже так набагато цікавіше! Побачивши їх, відразу починаєш задуматися, а що ж вони вміють і чим відрізняються від звичайних істот!

  .