Гра Стратегія російською мовою

  Проходження

  Опис Гри

  Пам'ятайте історії про справжніх Російських богатирів охороняють нашу Батьківщину-Матінку від злих ворогів? Важко їх забути, правда? Адже зовсім недавно вийшли мультфільми оповідають про їх подвиги — а саме про Добрині Микитичу, Альоші Поповича та Іллю Муромця! Згодом з'явився і третій мультфільм розповідає про нові пригоди наших улюблених героїв і не виключено, що буде ще одне продовження, адже мультфільми користуються колосальним успіхом серед дитячої аудиторії!

  Саме у всесвіт наших доблесних богатирів переносить ця гра стратегія російською мовою! До речі, вона доступна і на інших мовах, але наш великий і могутній є основним, адже зроблена ця гра була нашими розробниками. Основною ідеєю тут, як і в інших стратегіях такого типу буде підняття економіки, створення армії і надалі знищення ворожої бази. Примітно, що кількість доступних засобів — як ваших, так і ваших противників буде відображатися на екрані, так що ви завжди зможете знати яке ваше фінансове становище.

  Для видобутку грошей потрібно буде наймати спеціальних бабок, які будуть бігати в шахти, добувати там золото і приносити його в скриню! Чим більше робочих ви зможете найняти, тим більше ви будите заробляти, однак їх максимальна кількість також обмежена. Не варто забувати і про найм воїнів, які повинні будуть охороняти робітників, а потім ще й захопити ворожу фортецю. До речі, воювати в цій російській стратегії ви будите зі злими зеленими орками! Крім звичайного найму військ, у вас також буде можливість покращувати своїх солдатів і відкривати нові вміння — наприклад лікування і метеоритний удар.

  .