Гра Стародавні війни

  Проходження

  Опис Гри

  У реальному житті це дуже страшна і сумна подія, але от за комп'ютером воювати дуже весело! Адже сидячи за монітором ви не можете понести якийсь фізичний шкоди, але при цьому, можете добре розважитися відстрілюючи злих ворогів і допомагаючи мирним жителям врятувати свої будинки і села. Причому, граючи за комп'ютером, ви в прямому сенсі, зможете вплинути на хід війни і привести свою сторону до перемоги! Саме тому так багато хлопчиків по всьому світу обожнюють різні стрілялки!

  Ця гра перенесе вас у часи протистояння раси людей з некромантами. У кожної з фракцій є власні і абсолютно самобутні війська, причому як наземні, так і повітряні. Гра стародавні війни виконана в 2D, але це практично непомітно, так як літаки, наприклад, виглядають дуже реалістично, і ніколи не зіткнуться з піхотою, тому, можна навіть подумати, що це псевдо-3D. Дуже радує також, що можна грати за обидві сторони війни, поетом любителям зомбі і скелетів тут теж знайдеться місце. І якщо люди тут впираються більше на технічний прогрес, то древнє зло воліє темну магію.

  Основні особливості

  Так як гра розділена на рівні, ви зможете купувати нових юнітів, безліч апгрейдів для них, супер атаки та інше. За це ви будете платити грошима, отриманими за проходження рівнів, вибір яких знаходиться на стратегічній карті. Щоб перемогти в битві, кожне з яких є окремим рівнем, необхідно зруйнувати базу супротивників, знищивши всіх солдатів, які будуть заважати. Війська бувають ближнього бою, далекого бою і, як ми вже говорили, повітряні, при цьому кожен юніт має свої сильні і слабкі сторони і той ваш воїн, який трощив десятки одних ворогів, може стати абсолютно неефективним проти інших.

  Гроші на полі бою ви будете отримувати двома шляхами: через певний час і за вбивство супротивників. Зрозуміло, набагато більше їх буде йти другим шляхом, тому рекомендується будувати тільки таких юнітів, які «контрят» ворожих. У грі дуже непогана графіка, так і музичний супровід на рівні, причому воно залежить від того, за яку расу ви вирішили грати. Тут також присутня цікава система магічних супер ударів, що дозволяють змінити результат навіть самого безнадійного бою.

  .