Гра Війна замків

  Проходження

  Опис Гри

  Вивчаючи величезна кількість різних стратегій розташованих на зарубіжних сайтах, ми знайшли для вас цікаву гру складається з 30 рівнів (по 10 легких, середніх і важких). Пристрій ігри у війну замків дуже примітивне — вашим завданням буде лише захопити всі будівлі розташовані на карті шляхом переміщення з одного в інший певної кількості військ. У випадку, якщо війська в замку закінчуються, він переходить до загарбника і так далі.

  Натиснувши на «плей» ми потрапляємо в розділ де нам пропонують вибрати один з 30 рівнів, розділених на 3 великі категорії легкі, нормальні і важкі. Правда якщо з 1 по 6 рівні, і правда, були дуже легкі, то починаючи з 7, вам доведеться повністю зануритися в процес гри, щоб не зазнати поразки. До речі, кількість доступних воїнів показано у вигляді помаранчевої стрілкою, розташованої під кожним із замків.

  Управління

  Спочатку може бути незрозуміло як грати, тому ми вирішили розповісти вам про управління. Насправді все дуже просто, вам всього лише потрібно протягнути стрілочку від будь-якого зі своїх замків до порожнього або незайнятому противником замку, після чого в нього підуть ваші війська збільшуючи смужку насиченості армії. Щоб протягнути стрілочку досить натиснути мишкою на свій замок і не відпускаючи, довести її до потрібного вам місця.

  .