Гра Військова машина: гонка на війні

  Проходження

  Опис Гри

  Звичайно ж, будь-яка освічена людина хоч раз чув хоча б один варіант «пісні фронтового шофера», і граючи в цю гру мимоволі згадуєш її. А ще пригадуються рядки з іншої пісні: «Асфальт у нас кладуть місцями і нерівно, щоб кожен окупант на підступах застряг», і дійсно, дороги тут дуже погані, а в деяких місцях їх взагалі немає. Причому покататися по цим дорогам вам доведеться не один раз, але на щастя ви будете це робити на спеціальній військовій машині.

  Мета гри досить проста, — необхідно забрати вантаж на базі, після чого перевезти його до кінцевого пункту (важливо не розганятися перед ним, так як в'їзд туди не найприємніший, і можна вибухнути прямо на базі. Іноді вам будуть давати небезпечні вантажі (ракети наприклад), при перевезенні якої, під вашим лічильником життів (уменьшающем значення при зіткненнях) з'явиться лічильник, що показує наскільки пошкоджений вантаж. Якщо його значення виявиться на нулі — бомба вибухне!

  Гра розділена на рівні, між якими ви також зможете апгрейдити свою машину, встановлюючи на неї новий кузов, що перешкоджає випадання вантажу, нові колеса, мотор і інші поліпшення. Графіка в грі дуже хороша, а задні фони навіть кінематографічні. Будь-які дії виконуються за допомогою миші і затиснутій клавіші «пробіл». Решта управління інтуїтивно зрозуміле і не вимагає додаткових пояснень, крім того на початку вас все одно будуть навчати, і в будь-який момент можна залізти в розділ «як грати» і подивитися там всі цікаві моменти. Будьте акуратніше, адже їхати по шинам важче ніж по дорозі, а по дошках необхідно проїжджати дуже швидко, інакше можна провалитися або збити їх. Однак, не варто напружуватися, адже рівні завжди можна перепройти, до того ж на багатьох рівнях крізь землю можна розглянути різні вікна, в яких ви побачите веселі сцени.

  .