Гра Мама для дівчаток - грати онлайн безкоштовно

  Проходження

  Опис Гри

  Практично всі дівчатка в дитинстві грають в «дочки-матері». Ти любиш цю гру, але з часом і вона набридла? Тоді рекомендуємо тобі випробувати свої сили в цій кумедній грі про молоду маму, призначеної для юних дівчаток. Тут ти відчуєш себе хорошим лікарем, який щодня допомагає вагітним дівчатам.

  До тебе на прийом прийшла жінка, яка дуже хвилюється за майбутнього малюка. Вона всіляко намагається стежити за своїм здоров'ям, а часті візити до лікаря — це невід'ємна частина життя вагітних. Скарг дівчина не має. Але досліджуй організм жінки як можна ретельніше. Для цього гра Мама для дівчаток надає тобі повний набір всіх необхідних медичних інструментів і помічників.

  Як грати в гру

  Для початку прослухай серце дівчини. Для цього необхідно вести мишкою по області грудей до тих пір, поки на екрані не пройде трохи часу. З серцем все гаразд? Йдемо далі. Тепер потрібно прослухати серце малюка. Для цього вибери потрібний прилад і акуратно води мишкою по животі мами, щоб не створити їй дискомфорт.

  Гра Мама

  Далі не забудь про кисневій масці. Цю процедуру ти прописала вагітній дівчині на минулому прийомі. Завдяки масці, пацієнтка стала почувати себе краще і бадьоріше. Звичайно ж, з нею все добре. Маска просто допомагає вагітної. Адже уявляєш, яке навантаження на організм жінки лягає в цей період? Тепер їй удвічі складніше (якщо в животику живе 1 дитина). А знаєш, як важко дівчині, у якої не одна дитина, а близнючки? Подібні маски необхідні слабкої статі в такому положенні для поліпшення самопочуття.

  А тепер в грі про маму настав самий відповідальний момент. Героїня дуже хоче побачити свого малюка, і переконатися, що з ним все добре. Для цього необхідно зробити УЗД. Візьми гель і намаж плавними рухами живіт жінки. Будь обережна, адже цей гель дуже холодний, потрібно наносити його дуже обережно. Тепер візьми наступне пристрій, який покаже на екрані дитинку. Боже мій, яке диво перебуває у мами в животику! Малюк відчуває себе спокійно і здорово! Саме це і хотіла почути наша головна героїня.

  Закінчення вагітності

  Останній етап в грі про маму — це щеплення вагітної від грипу. Всього 1 маленький укол, і дівчинка буде в безпеці від вірусних інфекцій, грипу та інших неприємних хвороб. Адже малюк дуже скоро з'явиться на світ, і ніяк не можна хворіти, щоб не заразити маленьке диво. А на носі зима, а це означає, що можливість підхопити ГРВІ досить велика.

  І ось вагітна зібралася йти. Але тут ви з нею почули стукіт за вікном. А хто це? Адже ти ведеш прийом далеко не на першому поверсі! Виявилося, що це лелека з малюком! Уявляєш, як вчасно малюк прилетів?

  Тепер ти просто зобов'язана в грі допомогти не вагітної, а молодій мамі. Малюк плаче. Що ж робити? Вмий дитини і витри м'яким рушником. Бачиш, як він перестає плакати? Тепер обов'язково погодуй немовляти смачним теплим молоком. Не бійся, з цим впорається будь-яка дівчинка.

  Мамою бути непросто

  Маленьке диво вже утомилось і хоче поспати. Для цього навчи маму в грі правильно одягати підгузник і сповивати дитину. Після того, як ця процедура засвоєна, то дайте малюкові м'якого ведмедика, щоб спалося краще і спокійніше.

  Гра Мама для дівчаток

  Минуло кілька днів, а головна героїня гри навчилася доглядати за малюком правильно. Ти навіть побачила на його обличчі першу посмішку! Це — моменти, які неможливо забути. Щаслива мама з дитиною відправилася додому. Подивися, як вони раді! Мама просто сяє від щастя, а малюк почуває себе добре і спокійно!

  Гра Мама дозволяє тобі розширити свої знання про дітей. Напевно, ти з подружками грала в дочки-матері набагато простіше. Ляльки ходили в садок або школу, приміряли нові наряди, гуляли з собакою. Але ж ви ніколи ще не грали в майбутню маму для дівчаток? Повір, ця гра не менш цікава, а також дозволяє навчитися поводитися з малюками. Тепер ти зможеш допомогти своїй мамі у догляді за маленькою сестричкою чи братиком. Пам'ятай, малюки — це не лише справжнє щастя, але і безліч приємних турбот і клопотів. Тому кожній дівчинці необхідно знати деякі секрети, щоб у будь-який момент допомогти мамі.

  .